Festyn rodzinny

W czwartek 27.06.13 w Przedszkolu nr 24 odbył się festyn rodzinny. Dzieci przygotowały dla rodziców występy muzyczno taneczne, był pokaz zespołu „Mażaretki”, malowanie twarzy i w ten sposób każde z dzieci mogło choć przez chwię zamienić się w swoją ulubioną bajkową postać. Dużą atrakcją cieszyła się bryczka Pana Malcharczyka z Płoni. Zaprzężony konik woził dzieci dookoła przeszkola.
Nie zabrakło również słodkości upieczonych przez mamy i babcie, a mamy z rady rodziców przy wspólnej pomocy rodziców i personelu przedszkola przygotowały kramik różnorodności, gdzie można było nabyć ręcznie robioną biżuterię, obrazy, przetwory owocowe itp.
Na sztalugach wystawione były zdęcia przedszkolaków wykonane przez studentów PWSZ, zdjęcia przedstawiały uchwycone momenty z życia przedszkola.
Na zakończenie dzieci i rodzice mogli wziąć udział w występie teatrzyku „Baj”. Na wszystkich dziecięcych buziach widoczny uśmiech mówił o tym, jak miło z rodzicami spędzać czas.
Wszystkim rodzicom i pracownikom przedszkola dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie festynu.
Podziękowania szczególne składamy dzieciom, rodzicom i Pani Aldonie ze Stowarzyszenia „Żródło”, członkiniom Fundacji Dr Clown, młodzieży i wychowawcom Zakładu Poprawczego, Pani Gabrieli Habrom-Rokosz, młodzieży PWSZ w Raciborzu oraz Panu Malcharczykowi za uatrakcyjnienie naszego festynu.
opr. S. Henrykowska, K Perek

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here