PUP pozyskał ponad 300 tys. na staże i szkolenia

4

318 tys. zł udało się pozyskać Powiatowemu Urzędowi Pracy w Raciborzu na realizację projektu Droga do Zatrudnienia. Dzięki tym środkom kilkadziesiąt osób trafi na staże i szkolenia. Początek realizacji projektu to 1 sierpnia br.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu pozyskał kwotę 318.300,00 zł na realizację projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Droga do zatrudnienia” w ramach PO KL Poddziałanie 6.1.1. Projekt realizowany będzie w okresie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 lipca 2014 r. i przewiduje skierowanie 30 osób na szkolenia i 30 osób do odbycia stażu.

- reklama -

 

źródło: PUP Racibórz

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. ponad 300 tys. czego? Złotych, euro, dolarów, rupii pakistańskich czy rubli transferowych? Wypadało by taką istotną informację przekazać

  2. to nie wszystko jedno ?
    I tak na marne Urzad bez Pracy je przeznaczy…

  3. Tyle mniej wiecej ,,zarabia,, rocznie Prezes NOWOCZESNEJ- TADEUSZ WOJNAR i Przewodniczacy RM ,,rżnac,, emerytów i rencistów z wpłacanych czynszów ! Działa ….legalnie pensje, taką ustala mu Rada Nadzorcza !

  4. pff

    Ja się czepiacie. Przecież wiadomo, że złotych. Poaz tym, to i tak bez różnicy, bo te pieniądze, niezaleznie od tego ile by ich bylo, przepadną.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here