ZWiK zachęca: pijmy wodę z kranu

0

Wciąż funkcjonuje stereotyp, że woda z kranu jest niezdatna do picia bez przegotowania. Tymczasem raciborski Zakład Wodociągów i Kanalizacji przekonuje, iż jest inaczej. – Jest bezpieczna, zdrowa i smaczna – zapewnia ZWiK.

Wielokrotnie przekonywaliśmy Państwa do picia wody z kranu. Wciąż funkcjonuje wśród wielu osób stereotyp, że woda z kranu jest niezdatna do picia bez przegotowania. Wiele firm wodociągowych wydatkuje spore pieniądze na przekonanie, że woda z kranu jest bezpieczna, zdrowa i zdatna do picia prosto z kranu. „Wodociągi” są wspierane przez coraz większą ilość publikacji w mediach przekonujących, że nie ma powodu do obaw. Jeśli przejrzymy informacje dostępne w medium o największym zasięgu, czyli w internecie, zauważymy że z dnia na dzień rośnie liczba osób które otwarcie przyznają się do picia wody z kranu. Przyczyn tego jest kilka ale podstawowa to fakt,  że „głos wodociągów” znajduje potwierdzenie w opiniach publikowanych np. przez Sanepid. Zachęcamy do jej picia bo naprawdę jest bezpieczna, zdrowa i smaczna – czytamy na stronie internetowej raciborskich wodociągów.

- reklama -

 

/ps/

 

 ————————————————

 

patrz także:

 

"Woda w Raciborzu dobra i tania"

Do przeszłości należą czasy, kiedy Racibórz miał najdroższą wodę w kraju. Dziś już na samym Śląsku są miasta, gdzie jest ona o 2zł droższa. Raciborska woda jest także tak dobrej jakości, że prezes ZWiK-u daje ją pić swojej rodzinie.

 

 

Wodociągi będą sprzedawać wodę mineralną?

Strzybniczanka, ZWiKowianka, Perła ZWiK-u, AquaRaciboris – to kilka propozycji nazw dla raciborskich wodociągów, które rozważają sprzedaż wydobywanej przez siebie wody jako wody mineralnej w butelkach.

 

 

ZWiK: Woda z kranu bezpieczna, smaczna i tania

Dlaczego warto pić wodę z kranu w Raciborzu ? Porównując skład raciborskiej kranówki ze składem popularnych wód butelkowanych można przekonać się, że wodę mineralną mamy we własnych kranach – przekonuje ZWiK.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here