Gwiazda X Factora zagra na wodzisławskiej scenie

0

Jego debiutancki album "Comfort and Happiness" po tygodniu uplasował się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, osiągając po miesiącu status platynowej płyty.

Już niebawem na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje się artysta, którego nazwisko zestawiane jest z takimi wykonawcami, jak Monika Brodka, Hey czy Myslowitz.  Dawid Podsiadło – 20-letni wokalista z Dąbrowy Górniczej zawojuje sceną WCK w ostatnią sobotę września. Jego przebój "Trójkaty i kwadraty" jest w czołówce najchętniej słuchanych polskich piosenek. Internauci często porównują jego brzmienie i styl do wybitnego brytyjskiego zespołu Coldplay. Sam został nominowany w czerwcu do nagrody Eska Music Awards w kategoriach najlepszy artysta oraz najlepszy artysta w sieci. Obecnie Dawid Podsiadło bije rekordy słuchalności, a liczba jego fanów stale rośnie.

- reklama -

Wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło w Wodzisławskim Centrum Kultury już 28 września 2013 r. o godzinie 19.00.

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00. Rezerwacje biletów należy odebrać najpóźniej na tydzień przed imprezą. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane automatycznie przez system.

 

/mr/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here