Pożar w nowo otwartej restauracji na zamku w Raciborzu

0

W nocy z wtorku na środę strażacy interweniowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu. W nowo otwartej restauracji pojawił się ogień. Wystarczyła iskra, która wydobyła się z podgrzewacza i spadła na papierową chusteczkę.

We wtorek, kilkanaście minut przed godziną 24.00 w Restauracji Zamkowej w Raciborzu pojawił się ogień. Przyczyną pożaru był podgrzewacz, z którego wydobyła się iskra. W pobliżu znajdowała się papierowa chusteczka, która bardzo szybko zaczęła się palić. Na szczęście pracownicy restauracji po krótkim czasie zauważyli ogień i gdy na miejscu pojawiła się straż pożarna to pożar był już ugaszony.

- reklama -

 

/p/

 

 

——————————————————–

Polecamy również:

 

Trzeci stopień zagrożenia pożarowego w rudzkich lasach

W związku z panującymi upałami w Nadleśnictwie Rudy Raciborskie obowiązuje najwyższy, trzeci stopień zagrożenia pożarowego. Strażacy z Raciborza na wszelki wypadek przez całą dobę stacjonują w lesie.

Przypalone mięso postawiło na nogi 3 zastępy straży

Silne zadymienie w jednym z lokali przy ul. Słowackiego skończyło się interwencją trzech zastępów straży pożarnej. Akcja straży pożarnej na Słowackiego w Raciborzu – zdjęcia.

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar w Brzeziu

Silne zadymienie na jednej z ulic Brzezia skłoniło okolicznych mieszkańców do zaalarmowania straży pożarnej, która wkrótce pojawiła się na miejscu. W akcji gaśniczej wzięły cztery zastępy straży pożarnej.Straty sięgają 2 tys. zł

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here