Wszystko o nowym systemie gospodarki odpadami w Raciborzu

1

Miejsca punktów selektywnego zbierania odpadów, opłaty i deklaracje, harmonogram odbioru odpadów – wszystko o nowym systemie gospodarki odpadami komunalnymi w jednym miejscu – sprawdź>>

Chociaż nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi funkcjonuje już od miesiąca to nadal pojawia się wiele pytań oraz wątpliwości. Urząd Miasta zlecił zatem wykonanie broszury informacyjnej, którą do każdego domu ma dostarczyć firma odbierająca śmieci.

- reklama -

Broszurę można także obejrzeć w formie elektronicznej>>

/p/

 

 

—————————————————

Polecamy również:

 

List do redakcji: dlaczego PK przegrało przetarg na śmieci?

– Jak to jest, że nasze raciborskie przedsiębiorstwo komunalne przegrało przetarg a teraz i tak wozi śmieci za jak rozumiem, mniej niż oferowało w przetargu?- pyta Czytelnik. Co na to prezes PK Krzysztof Kowalewski?

 

Fundusz dla rewolucji śmieciowej w województwie śląskim

Rewolucja śmieciowa wymaga nie tylko zmian w prawie ale również rewolucji w edukacji i świadomości ekologicznej mieszkańców całego kraju – mówił 12 lipca w Katowicach minister środowiska Marcin Korolec.

Raciborskie PK od 1 lipca nie zostanie z niczym

Chociaż raciborskie Przedsiębiorstwo Komunalne przegrało przetarg na wywóz i zagospodarowanie odpadów z terenu miasta Racibórz, to okazuje się, że bardzo dobrze wypadło w kilku okolicznych gminach.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Julek

    Nie ma odpowiedzi na podstawowe pytania: gdzie wyrzucać stare ubrania i szmaty, skąd wytrzasnąć kontener na popiół i zużel, gdzie wyporzyczyć śmietnik dla działki lub firmy, bo w PK już nie mają…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here