Zamek dzielnie walczy o tytuł Najlepszej Przestrzeni

0

Na półmetku głosowania na Najlepszą Przestrzeń Publiczną na Śląsku Zamek Piastowski w Raciborzu zajmuje trzecie miejsce. Sztandarową inwestycję powiatu raciborskiego wyprzedzają przedsięwzięcia z Sosnowca i Lublińca.

"Utworzenie Centrum Dziedzictwa Kulturowego Bramy Morawskiej na Zamku Piastowskim w Raciborzu" walczy o tytuł Najlepsze Przestrzeni Publicznej na Śląsku. Choć konkurencja jest silna – zamek znalazł się w gronie trzydziestu sześciu zgłoszonych do konkursu inwestycji – w internetowym głosowaniu Zamek Piastowski radzi sobie całkiem dobrze.

Po dwunastu dniach głosowania plasuje się na trzeciej pozycji (649 punktów). Sztandarową inwestycję powiatu raciborskiego ostatnich lat wyprzedzają inwestycje z Lublińca (Rewitalizacja terenów położonych przy rzece Lublinicy – 912 punktów) i Sosnowca (Rozbudowa Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej – 1301 punktów)*.

Każdy internauta może głosować tylko raz, przydzielając trzem biorącym udział w konkursie inwestycji 3, 2 i 1 punkt. Aby wynik głosowania był ważny, należy kliknąć w otrzymany po zagłosowaniu na elektroniczną skrzynkę pocztową link zwrotny. Zamek Piastowski w Raciborzu wciąż ma szanse na nagrodę internautów – głosowanie potrwa do końca sierpnia.
- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
*stan na 15:00 12.08.13
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Miraż w letniej odsłonie na zamkowej scenie

Podczas koncertu na Zamku Piastowskim w Raciborzu wystąpiły laureatki Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Estradowej (zdjęcia), który odbył się w Jałcie. Zaśpiewała także laureatka Grand Prix, Adrianna Górka.

Studenci rozłożyli swoje sztalugi w Parku Zamkowym

Trzy dni potrwa plener malarski, w którym udział biorą studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Podczas pleneru, artyści pod kierunkiem dr Kazimierza Frączka malują Zamek Piastowski oraz okolice (zdjęcia).

Lokalni działacze na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Największym skarbem raciborszczyzny są zrzeszenie w licznych klubach i organizacjach ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas dla drugiego człowieka i samodoskonalenia siebie. Na Zamku Piastowskim obchodzili swoje święto.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here