Osteobus w Galerii Młyńskiej

1

W dniach 6–7 września w Osteobusie – mobilnym centrum badań zostaną przeprowadzone bezpłatne badania w kierunku osteoporozy. Skorzystaj z bezpłatnych badań w Galerii Młyńskiej.

Badania zostaną przeprowadzone w godzinach od 9 do 16 w piątek i sobotę 6-7 września. Celem badań jest pomiar gęstości kości, a tym samym, sprawdzenie czy dana osoba nie ma skłonności do osteoporozy.

Samo badanie jest całkowicie bezbolesne i trwa dosłownie kilka minut – mówi Bogdan Jasiewicz – przedstawiciel Galerii Młyńskiej. Osoba badana otrzymuje wydruk wraz z informacją o stanie zdrowia. Badania przeprowadzone są przez specjalistów z firmy  Multi Diagnostica, którzy chętnie udzielą porad i przeprowadzą konsultacje.

Zapisy od 26 sierpnia prowadzone są w Galerii Młyńskiej w punkcie obsługi klienta obok saloniku prasowego w godzinach od 9 do 18. Zapisać się można na konkretny dzień oraz godzinę, co usprawnia przeprowadzanie badań. Ilość miejsc jest ograniczona.

- reklama -

– Na terenie Galerii Młyńskiej, w przeszłości prowadziliśmy już badania kardiologiczne – dodaje Jasiewicz. Badania te cieszyły się dużym powodzeniem, co utwierdziło nas w przekonaniu, że warto organizować takie przedsięwzięcia, bo dla raciborzan sprawy zdrowia są ważne. Tym razem zapraszamy na badania kości. Akcję przygotowaliśmy wspólnie z Apteką Pod Różą z ul. Mickiewicza.  

Badania w kierunku osteoporozy wskazane są dla osób w wieku 40+, osobom prowadzącym siedzący tryb życia, pijącym dużo kawy i coli czy też palącym papierosy.

Galeria Młyńska
47-400 Racibórz
ul. Mickiewicza 12
www.galeria-mlynska.pl

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————–
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 144

Polecamy również inne artykuły z regionu na portalu regionalnym www.GazetaInformator.pl
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here