PUP Racibórz: 35 ofert na dziewiątym jarmarku pracy

1

Trzy lokalne firmy i jedna agencja zatrudnienia przygotowały oferty dla bezrobotnych i poszukujących pracy na IX Jarmarku Ofert Pracy w Raciborzu. PUP Racibórz – IX Jarmark Ofert Pracy – szczegóły>>>

28 sierpnia w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu po raz dziewiąty odbył się Jarmark Ofert Pracy. Osoby bezrobotne i poszukujące pracy miały okazję zapoznać się z trzydziestoma pięcioma ofertami pracy zaprezentowanymi przez 3 firmy lokalne i jedną agencję zatrudnienia. W sumie jarmark odwiedziło 121 osób.


Jarmarki Ofert Pracy na stałe weszły do podejmowanych celem zmniejszenia bezrobocia działań PUP w Raciborzu.

- reklama -

– Zaprezentowane zostały oferty lokalne, spoza terenów objętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu jak i oferty za granicą – informuje PUP w Raciborzu.  IX Jarmark Ofert Pracy odbył się 28 sierpnia br w siedzibie PUP w Raciborzu przy ul. Klasztornej.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Bezrobotni otrzymają wsparcie bez względu na wiek

60 bezrobotnych zarejestrowanych w raciborskim urzędzie pracy może liczyć na wsparcie psychologiczno – doradcze, szkolenia i staże. PUP podpisał umowę o dofinansowanie w ramach projektu Droga do zatrudnienia.

DROGA DO PRACY: szkolenia z obsługi kasy fiskalnej

Dzięki programowi "DROGA DO PRACY" kursanci poznają tajniki zawodu sprzedawca-magazynier. W ramach szkolenia zapoznają się również z tajnikami obsługi kasy fiskalnej. Szkolenie w tym zakresie prowadzi firma SOFT ib z Raciborza.

"Mama wraca do pracy"… w powiecie raciborskim

Projekt "Mama wraca do pracy" przeznaczony jest dla kobiet planujących powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i opieką na dzieckiem, szukają pracy lub też chcą wiedzieć jak godzić życie zawodowe z rodzinnym.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ehh

    ten jarmark to jeden wielki niewypał wiecznie powtażające sie firmy które pracownikow zmieniaja jak rękawiczki albo jakieś agencje pracy, i nie specjalnie z odpowiednią umową

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here