Konkurs: Wygraj bilet na występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem

0

Chcesz zdobyć podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem? Nic prostszego. Odpowiedz na jedno  pytanie i wygraj! Rozstrzygnięcie

 

- reklama -

 

 

 Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną.

11 października 2013r. o godz. 18.30
Bilety w cenie 50,- 40,- do nabycia w kasach RCK:
– RDK, ul. Chopina 21,  tel . 32 412 32 45
/ wt.-czw. 14.30-18.30, pt. 10.00-14.00, 16.00-20.00/
– DK STRZECHA ,ul. Londzina 38,  tel. 32 415 32 14
/pn. czw. pt. 15.00-19.00, śr. 9.30-13.00, 15.00-19.00, sob.-nd.18.00-20.00/
 oraz na stronie  RCK

KONKURS:

 

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na występ znanej i lubianej grupy Kabaret  Pod Wyrwigroszem. Aby je zdobyć wystarczy wymienić wszystkich członków należących do kabaretu. Odpowiedzi tradycyjnie przesyłajcie na adres: [email protected] W temacie wpiszcie hasło: kabaret pod wyrwigroszem. I oczywiście nie zapomnijcie się podpisać imieniem i nazwiskiem.
Wygrywa pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi. Wyniki podamy w niedzielę wieczorem (29.09.13)

Zapraszamy!

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Podwójne zaproszenie na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem zdobyła:

MARLENA HADAMIEC

Gratulujemy i informujemy, że bilet można odebrać w RCK

 

Marta Rajchel

 

 

Regulamin konkursu:

 O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.
 Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here