Prezydent Komorowski na Śląsku. Zawita także do Raciborza

39

Na teren budowy zbiornika Racibórz Dolny prezydent Bronisław Komorowski miał już przyjechać w październiku 2012 roku. Wówczas ze względu na intensywne opady deszczu wizytę odwołano. Czy tym razem dojdzie do skutku?

Na najbliższy poniedziałek i wtorek prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział wizytę w województwach śląskim i opolskim. W poniedziałek zawita do Sosnowca, gdzie odwiedzi jedną z fabryk, produkującą systemy solarne.

- reklama -

Następny dzień głowa państwa rozpocznie od wizyty w Raciborzu. Tutaj o godz. 9.00 spotka się z dziennikarzami na miejscu budowy zbiornika przeciwpowodziowego. Wizyta będzie krótka, bo już dwie godziny później prezydent musi być w Opolu, gdzie będzie wręczał odznaczenia państwowe. Ostatnim miastem, jakie w ramach tej wizyty odwiedzi prezydent będzie Kamień Śląski.

 

Ostatni raz Bronisław Komorowski, jeszcze jako kandydat na 
prezydenta, gościł w Raciborzu w maju 2010 roku.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

39 KOMENTARZE

 1. oby

  Oby tym razem nie powiedział, że mu zimno i nie przyjedzie.

 2. mm

  są ważniejsze sprawy niż przyjazd prezydenta

 3. bul

  trwajmy w bulu i nadzieji

 4. ooo, widzę pisuarki już zaczynają ujadać

 5. bisi

  W bulu i rzalu.Może racibórz podaruje p.prezydentowi Komorowskiemu jakąś książkę historyczną o prawdziwych patriotach polskich.

 6. pisuar

  Wszyscy olewają ten zafajdany Racibórz – prezydent, nie !!! ma tu w Raciborzu pomniki poległych wyzwolicieli Raciborza, tylko On o nich nie zapomni ! ! !

 7. Absmak

  Zanim otworzyłem komentarze, widziałem czego się spodziewać: bulu, nadzieji, gajowego, komoruskiego, sztucznej mgły, itp. Jesteście żałośni pisiaczki, na nic oryginalnego was nie stać?

 8. kama

  Że też tacy prostacy mają dostęp do kpmpa. Ludzie trochę kultury bo niedługo Racibórz każdy polityk będzie omijać,a izolacja polityczna nic dobrego nie przyniesie. Zbiornik dopiero rozpoczęty a masa pracy i dokumentacji przed nami. Wsparcie polityczne jest bardzo ważne. Nie przyjechałby -żle, przyjedzie żle. Typowe zaściankowe postawy paru oszołomów.

 9. Wydawało się, że gorszego prezydenta niż Lech Kaczyński już nie będzie. Niestety, obecny jest duuuuużo gorszy…

 10. :-)

  Jestem innego zdania. To najlepszy prezydent ze wszystkich dotychczasowych.

 11. ;-(

  Ta, jasne. Nawet Gomułka z Gierkiem (gdyby byli prezydentami) jakią się mężami stanu przy Hrabji cherbu Bul

 12. Ty jak zazwyczaj bronisz PO beznadziejne ,układu w raciborzu najgorsze pomysły i najgorszych polityków i ludzi orsz jak ostatnio wycinkę drzew obok odry.

 13. kama

  do kama- trele morele- nie będę zniżać się do twojego poziomu intelektualnego. Jedno pamiętaj dyskryminacja za poglądy polityczne,religijnei itd, w myśl Konstytucji RP jest zakazana! Nie jestem małpą byś mi dyktował co mam pisać i kogo popierać. Ja wypowiadam się co do osób czy problemów bez względu na przynależność partyjną, żaden manipulator mi w tym nie przeszkodzi. Za obrazę głowy państwa czy innej osoby sprawującą funkcję państwową od radnego po prezydenta i inne zawody publiczne odpowiada się karnię- tak dla przypomnienia.

 14. Za
  obrazę głowy państwa czy innej osoby sprawującą funkcję państwową od
  radnego po prezydenta i inne zawody publiczne odpowiada się karnię- tak
  dla przypomnienia
  .
  Tak dla przypomnienia. sądy już dawno uznały, że osoby pełniace funkcje publiczne to tzw. gruba skóra i muszą być bardziej odporni na komentarze, nawet obraźliwe (cienka linia między krytyką a obrazą) niż zwykli obywatele. To raz. Dwa: bezdomny który zwymyślał ś.p. Lecha Kaczyńskiego żadnej odpowiedzialności nie poniósł, a GW i TVN zrobiły z niego gwiazdę medialną i celebrytę. Koleś prowadzący stronę anty komor był ścigany z urzędu i donosu kancelarii Komorowskiego. Za zwykłą satyrę WSI-opochodne służby służalcze Komorkowi wjechały mu na chatę o poranku – http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl – choć można było dostarczyć wezwanie do prokuratury celem złożenia wyjaśnień normalnie, jak to się odbywa. Zamiast tego nalot o 6:00 rano i konfiskata sprzętu. Kumasz różnicę? Kto tu jest zamordystą?

 15. tos ~Kama POjechala …
  Za bezRADNEGO tez karna ,,odPOwiedzialnosc,, grozi ? wsPARCIE POlityczne – obecnie – jest do NICzego nie POtrzebne … teraz.
  Ciekawe czy … Krol Hiszpanii przyjedzie na – oby owocne – zakonczenie robot ?

 16. kama

  W nowej ustawie tak będzie. Te osoby będą chronione z urzędu. Poczytajcie więcej a nie tylko co kto ukradł i komu, kto kogo potrącił czy zavił. Bo te informacje mają najwięcej wpisów na forach. Ja polityką się interesuję nie z przynależności partyjnej ale z zainteresowania. A z prawem jestem prawie na bieżąco. Nic nie zmyślam. Tak będzie od radnego po prezydenta plus inni np policjant, lekarz itd. Więc idiotki ze mnie róbcie. Zmiany paragrafów niektórych ustawy zmieniono. Inne Osoby mogą występować o to.

 17. Wg nowej ustawy?Czyli PO chce rodakom zamknąć usta i do więzień wtrącać?Każdy kto mysli wie że PO z Psl stworzyli reżim w Polsce .Przypomnij sobie jak komorowski obrażał sp.L.Kaczynskiego i reszta z PO.

 18. kama

  Tak już było w uustawie starej, zmieniono tylko kogo z urzędu a kto musi z powództwa cywilnego. Co ma do tego PO? Człowieku ziejesz tu nienawiścią do wszystkich ,kto ma inne zdanie od ciebie.. Piszę skrótowo i chyba ktoś kto ma trochę oleju w głowie , to rozumie. Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności:) Wszystko sprowadzasz do polityki.

 19. Gdze ty widzisz nienawiść ?To raczej ty jesteś tym co piszesz.masz belkę w oku a widzisz ..To Komorowskiego zgłoś pierwszego bo ubliżał wielu ludziom .PO to partia która prowadzi Polskę na dno .Nie stawiaj się w roli sędziego bo gdybyś nim była nie daj Boże to byś głównie zła broniła a najgłupsze pomysły i ich autorów broniła,

 20. kama

  Wczorajsza wypowiedź Papieża Franciszka-może da ci to coś do myślenia.
  …Ci, którzy sądzą bliźnich, którzy źle mówią o bliźnich, to obłudnicy, gdyż nie mają siły dostrzec własnych
  ułomności. Nosząc w sercu nienawiść do brata, są zabójcami, powiedział Franciszek.-Chrześcijanin – zabójca… Nie ja to mówię, lecz Pan… Jeśli mówisz źle o bracie, zabijasz go. Naśladujesz Kaina, pierwszego mordercę w historii
  – mówił papież.

 21. kama

  Przepraszam redakcję chciałam cytat Wczorajszej wypowiedzi Papież Franciszka dać. Coś źle zrobiłam:)

 22. zgadzam się z wypowiedzią papieża słyszałem ją.Poczytaj jeszcze biblię co będzie z tymi którzy stoją po stronie zła lub tymi którzy są obojętni na zło.Co ty z tą nienawiscią chyba że jak sądzę masz takie podejście że jak ktoś ma inne zdanie niż ty to od razu wmawiasz mu nienawiść to samo polakom chce wmówić tusk zPO do opozycji że kierują się nienawiścią i agresją
  a sam tusk z PO to prezentują.

 23. @Kama
  Nic się nie stało, poprawiliśmy. Aby uniknąć w przyszłości takich „szlaczków” przy wklejaniu cytatów dobrze jest najpierw wkleić je do notatnika, a dopiero stamtąd do pola komentarza.

 24. Hehe, dostałaś znak od niebios, że nie miesza się kościoła z polityką.

 25. kama

  @kama- To ty niestety każdego kto ma inne zdanie od ciebie przypasowujesz zaraz do jakieś partiii. Staram się odnosć do opisowanego problemu i nie piszę paszkwili na ludzi. Po drugie, stale mam ten sam nick, czego o wielu nie można powiedzieć. „Bohaterzy” plują na ludzi pod różnymi nickami i czasami mam wrażenie, że jedna i ta sama osoba daje upust swojej frustracji.

 26. ZX

  Zostawcie tą babę albo chłopa kama Z TAKIMI OSOBNIKAMI SIE NIE DYSKUTUJE . .Obraża nas tu ze piszemy paszkwile .WYPRASZAMY SOBIE TAKI JĘZYK NIENAWIŚCI !

 27. do XZ

  Prawda w oczy kole – twój portal czy co, że ludzi chcesz przestawiać.

 28. Ja według Ciebie każdego przyporządkowuję do jakiejś partii? Chybaś na leb upadła. Pokaż mi jakiś dowód z tego forum!

 29. kama

  Nie będę się zniżać do twojej „kultury zachowań” A podpis w komentarzu, to znaczy wybrany nick, a nie co wpis, to inny.

 30. kama

  Każde cywilizowane miasto tak postępuje. Tylko u nas tego nie rozumieją, uważają się za samowystarczalnych, izolują miasto, brak otwarcia na innych. Taka dzika enklawa powstaje tutaj:)

 31. Ja Cię tylko proszę o dowody na moje rzekome zachowanie i o poparcie Twoich oskarżeń wobec mnie! Więc jak jesteś poważna to się ustosunkuj.

 32. huber

  Znamienne gesty i usmieszki ..

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here