Raciborzanie reprezentantami Polski na Mistrzostwach Świata

Kamil Czarnecki i Roman Jędrzejczak,  zawodnicy raciorskiegu Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu "Łamator", będą reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata Kadetów w Ju-jitsu Sportowym, które odbędą się w Atenach.

Zawody rozgrywane będą w Sobotę 28 września i niedzielę 29 września 2013r w Atenach w hali "Olympic Sport Hall of Ano Liosia". Hala ta była gospodarzem judo i zapasów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Grecji w 2004r i może pomieścić do 9300 widzów. Kamil Czarnecki i Roman Jędrzejczak będą walczyli w formule semi-contact tzn. dozwolone są uderzenia oraz kopnięcia z kontrolowaną siłą oraz rzuty, dźwignie, trzymania i duszenia.

- reklama -

Trenerem zawodników jest Michał Musioł, który będzie na miejscu dopingował swych podopiecznych. W przygotowaniach do zawodów brali udział także zawodnicy z grupy starszej, aby pomóc w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Start w zawodach tej rangi to także duże obciążenie finansowe dla Klubu. Chcieliśmy z tego miejsca serdecznie podziękować tym, którzy wspierają nasz strat w Mistzostwach Świata: firmie Eko-okna, panu Rafałowi Jędrzejczakowi, Arturowi Szwedo, Jarosławowi Papiernikowi oraz Miastu Racibórz mówi prezes Tomasz Jabłonka.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here