Wypadek na trasie Racibórz Markowice – Babice

0

Groźny wypadek na DW 919 i przeszło godzinne utrudnienia w ruchu drogowym. Poszkodowany w wypadku mężczyzna został przewieziony do szpitala. Wypadek na trasie Racibórz – Babice – szczegóły>>> Do groźnego wypadku doszło 2 października ok. godz. 6.40 na trasie Racibórz Markowice – Babice (DW 919). Kierujący deawoo tico 39-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożny mostek. Kierujący pojazdem mężczyzna, który w wyniku zdarzenia odniósł obrażenia m. in. twarzy i nogi, został przewieziony do szpitala. Poszkodowany kierujący był trzeźwy. Przez blisko godzinę ruch na trasie był utrudniony. Obecnie sytuacja wróciła do normy.

Na DW 919 często dochodzi do wypadków. Polecamy również: Wypadek na DW 919. Poszkodowana kobieta.
- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Pijana 19-latka zniszczyła drzwi wejściowe do hotelu

W nocy z poniedziałku na wtorek policja poinformowana została o tym, że w jednym z raciborskich hoteli przetrzymywana jest młoda kobieta. Bardzo szybko udało się ustalić z którego hotelu wzywano pomoc.

Najpierw skopał samochód, a później uszkodził radiowóz

Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na ulicy Klasztornej w Raciborzu. Kopał jeden z zaparkowanych tam samochodów. Swoją agresję wyładował także na policyjnym samochodzie.

Rozbój na Rudzkiej. Napastnicy zabrali telefon komórkowy

Zatrzymano dwie osoby, które podejrzane są o dokonanie rozboju na ulicy Rudzkiej w Raciborzu. Napastnicy napadli na 44-letniego mieszkańca Raciborza i zabrali mu telefon komórkowy.
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here