III Raciborski Festiwal Fitness:w zdrowym ciele zdrowy duch!

0

Aktywny tryb życia jest w modzie, co najlepiej poświadcza frekwencja na raciborskim festiwalu fitness. Miłośnicy i miłośniczki zdrowego stylu życia nie zawiedli – III Raciborski Festiwal Fitness – zdjęcia>>>

Arena Rafako wypełniła się amatorkami (i amatorami!) zdrowego i aktywnego stylu życia. Wszystko za sprawą III Raciborskiego Festiwalu Fitness, który rozpoczął 12 października, punktualnie o godz. 15.00. – Nasz festiwal to impreza propagująca zdrowy i aktywny styl życia, dla tych którzy są ciekawi, jak i gdzie zadbać o swój wygląd, zdrowie i samopoczucie oraz dla tych, którzy szukają pomysłów na aktywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu – mówi organizator imprezy, Krzysztof Pakulec. W otwarciu III Raciborskiego Festiwalu Fitness wzięła udział wiceprezydent Ludmiła Nowacka.


III Raciborski Festiwal Fitness – zdjęcia>>>

 
 
W pierwszym dniu Festiwalu Fitness miłośniczki (i miłośnicy) zdrowego stylu życia mogli wziąć udział w zajęciach z instruktorami Akademii Fitness (twój pierwszy krok), dance (Marta Nieckarz), treningu funkcjonalnym (Patrycja Pakulec), step (Dariusz Madej), pilates dance (Wioletta Sabina), bootcamp (Krzysztof Pakulec). Drugi dzień III Raciborskiego Festiwalu Fitness upłynie pod znakiem zumby, której maraton rozpocznie o godz. 15:45 (13.10.2013).

- reklama -


III Raciborski Festiwal Fitness – zdjęcia>>>


W czasie III Raciborskiego Festiwalu Fitness swoją ofertę zaprezentowały również szkoły i firmy z regionu>>>

Patronat Medialny:

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Trzecia edycja Raciborskiego Festiwalu Fitness

Podobnie jak w latach poprzednich, Raciborski Festiwal Fitness odbędzie się w Arenie Rafako. Imprezę zaplanowano na 12 – 13 października.

Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach w Parku Roth

12 października w Parku Roth w Raciborzu odbył się Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach. To część rozpoczętej w sobotę Budo Gali. Wydarzenia z nią związane potrwają do 20 października.

Zapaśnicy z Raciborza podbili makroregion [ZDJĘCIA]

Młodzi zapaśnicy "Unii" nie mieli sobie równych wśród konkurentów ze Śląska, Dolnego Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Za sukcesem drużynowym stał szereg zwycięstw indywidualnych.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here