XIV Bieg Niepodległości w Kuźni Raciborskiej

0

Nieodłącznym punktem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Kuźni Raciborskiej jest bieg. Podobnie jak w latach poprzednich, mieszkańcy regionu stawili się na start… XIV Bieg Niepodległości Kuźnia Raciborska – zdjęcia>>> 11 listopada w Kuźni Raciborskiej odbył się XIV Bieg Niepodległości. Poniżej przedstawiamy wyniki biegu.
 

Przedszkolaki:
•I MIEJSCE – Maciej Zawisza,
•II MIEJSCE – Kuba Nowak,
•III MIEJSCE – Rafał Walaszuk.

Szkoły Podstawowe klasy 1-3 (dziewczyny):
•I MIEJSCE – Katarzyna Mróz,      
•II MIEJSCE – Marta Grycman,
•III MIEJSCE – Karolina Nowak.

- reklama -


XIV Bieg Niepodległości Kuźnia Raciborska – zdjęcia>>>

Szkoły Podstawowe klasy 1-3 (chłopcy):
•I MIEJSCE – Maciej Borysiuk,
•II MIEJSCE – Marcin Myszakowski,    
•III MIEJSCE – Andreas Lokocz.

Szkoły Podstawowe klasy 4-6 (dziewczyny):
•I MIEJSCE – Michaina Typer,
•II MIEJSCE – Martyna Woźnica,
•III MIEJSCE – Katarzyna Predecka.

Szkoły Podstawowe klasy 4-6 (chłopcy):
•I MIEJSCE – Szymon Lipiński,         
•II MIEJSCE – Łukasz Słonka,
•III MIEJSCE – Paweł Witt.

Gimnazjum (dziewczyny):
•I MIEJSCE – Martyna Poita,
•II MIEJSCE – Sandra Kuriata,
•III MIEJSCE – Natalia Swoboda.

Gimnazjum (chłopcy):
•I MIEJSCE – Paskal Antończyk
•II MIEJSCE – Przemysław Olszewski
•III MIEJSCE – Piotr Słonka

Szkoły Średnie (dziewczyny):
•I MIEJSCE – Karolina Wojaczek,
•II MIEJSCE – Małgorzata Grala,
•III MIEJSCE – Roksana Pawluczuk.

Szkoły Średnie (chłopcy):
•I MIEJSCE – Ireneusz Kuśka,
•II MIEJSCE – Maciej Kotas,
•III MIEJSCE – Wojciech Koczy.


XIV Bieg Niepodległości Kuźnia Raciborska – zdjęcia>>>

Rocznik 1991 i starsze (kobiety):
•I MIEJSCE – Bożena Walaszek,
•II MIEJSCE – Natalia Cebula,
•III MIEJSCE – Anita Grycman.

Rocznik 1991 i starsze (mężczyźni):
•I MIEJSCE – Robert Antczak,
•II MIEJSCE – Mateusz Wolnik,
•III MIEJSCE – Adam Kuśka.

Rocznik 1962 i starsze:
•I MIEJSCE – Tadeusz Rojewski,
•II MIEJSCE – Czesław Nowak,
•III MIEJSCE – Bogdan Ciechomski.

KATEGORIA DRUŻYNOWA SZKÓŁ
Szkoły Podstawowe:
•I MIEJSCE – SP Kuźnia Raciborska,
•II MIEJSCE – MOW Kuźnia Raciborska,
•III MIEJSCE – SP Nędza.

Gimnazjum:
•I MIEJSCE – Gimnazjum nr 2 Rydułtowy,
•II MIEJSCE – Gimnazjum nr 1 Rydułtowy,
•III MIEJSCE – Gimnazjum w Bierawie.

Szkoły Średnie:
•I MIEJSCE – 1 LO Rybnik

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Obchody Święta Niepodległości w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Z udziałem władz samorządowych, służb mundurowych, stowarzyszeń, organizacji kombatanckich i zwykłych mieszkańców Raciborza, na rynku i pod pomnikiem Matki Polki uczczono rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Ze Strzybnika pod Monte Cassino: dzieje Józefa Gawliny

"Biskup-wędrowiec", weteran dwóch wojen światowych, przewodnik duchowy polskich żołnierzy w najcięższych chwilach II wojny światowej, abp Józef Gawlina. Co wiemy o wielkim Polaku?

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here