Autumn Free Running w Raciborzu! Co to takiego? [WIDEO]

Dla niektórych zwyczajne dyscypliny sportowe to za mało – potrzebują czegoś ekstremalnego. Jedną z opcji jest tzw. free running. Amatorów tego sportu można spotkać również w Raciborzu. Jesienny 3Run Racibórz [WIDEO].

 


- reklama -
Freerun, free running, 3run (ang. wolny bieg) – sport ekstremalny, który polega na wykonywaniu efektownych i trudnych tricków w czasie pokonywania przeszkód na trasie biegu. Za prekursora freerunningu uważa się Sébastiena Foucana, który odłączył freerun od parkour (źródło: pl.wikipedia.org).

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Berserkers Team pierwszy drużynowo. Złoto Piotra Kaszty!

Zawodnicy raciborskiego Berserkers Team zdominowali Mistrzostwa Polski w BJJ. Złoty medal wywalczył Piotr Kaszta. W klasyfikacji drużynowej Berserkerzy wyprzedzili ekipy Copacabana Team oraz Gold Team Polska.

Inauguracja sezonu morsowania w Raciborzu!

Do zmarzluchów z pewnością nie należą członkowie Berserker's Team Venganza Racibórz, których niskie temperatury skłoniły do rozpoczęcia sezonu morsowania. Berserker's Team rozpoczął sezon – zdjęcia>>>>

Kolizja na Słowackiego: "nawet nie próbował hamować"

Kolejna kolizja na feralnym rondzie na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego. Jadący z dużą prędkością seat zderzył się z toyotą. Racibórz Słowackiego – kolizja na feralnym rondzie – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here