Raciborska Platforma wybrała nowy zarząd

10

Zjazd PO w powiecie raciborskim w październiku wybrał ponownie posła Siedlaczka na szefa Platformy w powiecie.  Natomiast na listopadowym (12 XI) posiedzeniu Rady PO RP w powiecie raciborskim wybrano zarząd tej partii.Na czteroletnią kadencję powołano Gabrielę Lenartowicz (wiceprzewodnicząca), Artura Wierzbickiego (sekretarz), Piotra Olendra (skarbnik). Pozostałymi członkami zarządu zostali: Artur Jarosz, Krzysztof Myśliwy, Władysław Gumieniak, Roman Skarupa, Barbara Halfar, Jan Wiecha. Pracami Zarządu kieruje przewodniczący, Poseł na Sejm RP Henryk Siedlaczek.

Na zakończenie posiedzenia rady poseł Siedlaczek wskazał na zaufanie, jakim zostali obdarzeni w większości powołani ponownie członkowie zarządu. Świadczy to o dobrym kierowaniem organizacją na terenie powiatu. Platforma sprawiane reaguje przez swoich przedstawicieli na wszystkich szczeblach samorządu na sprawy godzące w interes społeczny. Natomiast współpraca z lokalnymi liderami społecznymi i różnymi środowiskami przedkłada się na mądrą ofertę programową dla Raciborza, teraz i na najbliższe lata – mówił raciborski poseł.

- reklama -

 

/AW/

- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. Na 10 czlonków zarządu tylko dwie kobiety- wstyd. A co z Ewą Lewandowską, najwięcej dla miasta robiła i nie ma jej w zarządzie? Moda na „wykopywanie” zapanowała?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here