Pierwsze w regionie Pogotowie Rowerowe!

0

Jeśli chcemy cieszyć się naszym rowerem przez długie lata, to niezbędne jest jego stałe oraz systematyczne serwisowanie. Butik rowerowy w Raciborzu oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

W Raciborzu rozpoczął działalność jedyny w swoim rodzaju Butik Rowerowy. Wyróżnia się on obsługą oraz podejściem do klienta. W Butiku można usiąść i napić się kawy, a przy tym uzyskać cenne porady na temat serwisowania i zakupu rowerów. W Butiku Rowerowym rowery dobierane są bezpośrednio do potrzeb danego klienta. Można także wybrać kolor roweru, który będzie spełniał oczekiwania klientów. – Zwracamy uwagę na każdy detal. Dlatego mamy w ofercie również wiele akcesoriów  takich jak dzwonki, koszyki z wyszyciami, sakwy, nakrętki na wenty, zapięcia i wiele innych. U nas naprawdę czuję się klimat, jaki lubują miłośnicy dwóch kółek – zapewnia Mariusz Miczek, właściciel Butiku Rowerowego MK Bicycle w Raciborzu.

Nie masz czasu lub możliwości oddania rower do serwisu? Zadzwoń pod numer telefonu 784 444 409: serwisanci przyjadą po twój rower i po naprawie odwiozą go z powrotem.

 

Renowacja "drugie życie"
Jeśli mamy w domu jakiś stary rower, którego nie używaliśmy od lat to nie musimy od razu się go pozbywać. Także z takim rowerem można przyjść do Butiku Rowerowego, a specjaliści dadzą mu szansę na "drugie życie". – Doskonale wiemy ile pięknych rowerów ludzie trzymają w piwnicach, szopach czy strychach. Renowacja starych rowerów sprawia nam wiele przyjemności – mówi Mariusz Miczek. Niektórzy wręcz przekonują do tego, że warto trochę zainwestować w stary rower niż kupować nowy. W Butiku Rowerowym taka usługa będzie kosztowała kilkaset złotych. W ofercie znajdziemy piaskowanie, malowanie oraz chromowanie rowerów.
Pogotowie rowerowe
Oczywiście, jeśli chcemy cieszyć się naszym rowerem przez długie lata, to niezbędne jest jego stałe oraz systematyczne serwisowanie. Taką usługę również znajdziemy w Butiku Rowerowym. Działa tam pierwsze w regionie Pogotowie Rowerowe. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 784 444 409, poprosić o przyjazd, a serwisanci zabiorą nasz rower i po naprawie odwiozą go z powrotem. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości przewiezienia roweru do serwisu.

- reklama -

Zimowanie rowerów
Butik Rowerowy jako jedyna firma w regionie ma do zaoferowania swoim klientom Zimowanie Roweru. – Przyjeżdżamy po rower, zabieramy go do siebie, robimy przegląd i przechowujemy w magazynie przystosowanym do przechowywania roweru. Nie musisz martwić się, że ktoś może Ci ukraść rower zimą z piwnicy kiedy rzadko tam zaglądasz – dodaje właściciel Butiku. Wiosną wszystkie rowery wracają do właścicieli.

Butik Rowerowy
Racibórz
ul. Londzina 4
tel. 784 944 409
www.mkbicycle.eu

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

List do redakcji: kierowcy mają w nosie przepisy!

Koniec remontu ulic Warszawskiej i Wileńskiej oznacza również zakaz parkowania na wydzielonej z jezdni drodze rowerowej. Czytelniczka zwraca uwagę na kierowców, którzy lekceważą nową organizację ruchu.

——————————————————————————————————————–
Polecamy również GazetaInformator.pl nr 150

Zobacz więcej na portalu regionalnym GazetaInformator.pl
Czytaj ostatni numer GazetaInformator.pl nr 149>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here