Nosowska jak zawsze świetna. Wspaniały koncert w Wodzisławiu

3

Fani Katarzyny Nosowskiej z całego regionu zjechali do Wodzisławskiego Centrum Kultury, gdzie jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny zagrała świetny (jak zawsze) koncert. 

Pomimo upływu lat Katarzyna Nosowska nadal zachwyca publiczność swym charakterystycznym głosem, głęboką liryką tekstów swoich piosenek i szczerym, ujmującym każdego, kto chociażby przypadkiem znalazł się na jej koncercie, wdziękiem scenicznym. 23 listopada wystąpiła w Wodzisławskim Centrum Kultury i jak zawsze, pierwszymi słowami podbiła serca publiczności.

 
Koncert Katarzyny Nosowskiej rozpoczął się o godz. 20.00. Wcześniej wodzisławską (i nie tylko) publikę podjął Fismoll (wraz z zespołem), wokalista, kompozytor, instrumentalista i autor tekstów. Fismoll przyjechał do Wodzisłąwia na zaproszenie "pani Kasi" i z marszu wprowadził odbiorców w odpowiedni nastrój.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

"Jesienne granie" w MDK: koncert zespołu MIRAŻ [ZDJĘCIA]

Zespół MIRAŻ jest żywym dowodem na to, że utalentowanej młodzieży w Raciborzu nie brakuje. W piątkowy wieczór młodzi wokaliście dali piękny, nastrojowy koncert… Jesienne granie – MIRAŻ – zdjęcia>>>

 

G.R.A.D. dał czadu na Końcu Świata [ZDJĘCIA]

Hevaymetalowy G.R.A.D. spadł na Końcu Świata w Raciborzu. Efektowne gitarowe solówki, potężne bas i perkusja przypadły do gustu publiczności. Koncert G.R.A.D. na Końcu Świata – zdjęcia>>>

Miejska komisja oświaty poparła Szymborską jako patronkę G1

Jerzy Kukuczka, Leonardo da Vinci, Maria Skłodowska – Curie i Wisława Szymborska byli kandydatami na patrona G1. Przedstawicielki szkoły wytłumaczyły radnym, co zdecydowało o wyborze tej ostatniej.
——————————————————————————————————————–
Polecamy również GazetaInformator.pl nr 150

Zobacz więcej na portalu regionalnym GazetaInformator.pl
Czytaj ostatni numer GazetaInformator.pl nr 149>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. fan

    Super koncert ,świetna publika.Fajnie że byla redakcja i pozostanie ślad po imprezie w postaci fajnych zdjęć.

  2. efka

    Wodzisław ma sporo niezłych koncertów ostatnimi czasy, byłam na koncercie – to tylko 20 km. Jak sie śledzi zapowedzi to zawsze coś się znajdzie ciekawego . A koncert super!!!

  3. wow

    Nosowska w Wodzisławiu? Łoł! Super. Wrzućcie następnym razem jakieś info przed koncertme, bo gdybym wiedziała, to bym się chętnie wybrała.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here