Kościół Zielonoświątkowy zaprasza na koncert i konferencję

0

Koncert Chwały przygotowany jest przez uczestników oraz wykładowców CSM-u na zakończenie odbywających się 30 listopada warsztatów muzycznych. Odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w siedzibie kościoła na Ostrogu.

Nasz Kościół, ul. Cecylii 7, Racibórz, Sobota, 30 listopada 2013, godz. 19:00-20:30. Wcześniej, bo od godz. 9.00 będą trwały warsztaty muzyczne.

- reklama -

Koncert (a wcześniej warsztaty) poprowadzą:
Adam Kosewski – piano, śpiew
Barbara Włodarska-Fabisiak – śpiew
Tomasz Grajcar – gitara elektryczna
Patryk Bizukojć – gitara basowa
Patryk Głyk – perkusja
Robert Kasprowicz – gitara akustyczna, śpiew
Katarzyna Gacek-Duda – flet poprzeczny
Jan Kufel – dźwięk

 

Niektóre z tych nazwisk znamy z koncertów czy nagrań takich wykonawców i zespołów jak:  Trzecia Godzina Dnia, zespół New Life’m, Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak, Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski, Piotr Nazaruk, Paweł Zarecki, Mate.o, Natalia Niemen, Peter Francis czy nawet Ron Kenoly.

****************************

 

Kolejną inicjatywą wartą zainteresowania jest konferencja wzrostu z udziałem pastora Krzysztofa Zaręby. – Razem wybierzemy sie w drogę w kierunku zmian w towarzystwie Nehemiasza. W sobotę 14 grudnia 2013 spotkamy się wieczorem o 16:00. W niedzielę 15 grudnia 2013 ruszymy już od rana o 10:00. Czeka nas również wieczorny koncert uwielbienia – zachęcają do udziału organizatorzy. Koszt udziału w konferencji: 10 PLN

 

 

 
 
/ps/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here