Maciej Maleńczuk w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]

Wokalista, gitarzysta rockowy, poeta, znany z licznych przebojów jak "Nigdy więcej" czy "Ostatnia Nocka"… Maciej Maleńczuk wystąpił w RCK. Maciej Maleńczuk – koncert w Raciborzu – zdjęcia>>>

- reklama -


Maciej Maleńczuk i Psychodancing w RCK – zdjęcia>>>


publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Nosowska jak zawsze świetna. Wspaniały koncert w Wodzisławiu

Fani Katarzyny Nosowskiej z całego regionu zjechali do Wodzisławskiego Centrum Kultury, gdzie jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny zagrała świetny (jak zawsze) koncert.

G.R.A.D. dał czadu na Końcu Świata [ZDJĘCIA]

Hevaymetalowy G.R.A.D. spadł na Końcu Świata w Raciborzu. Efektowne gitarowe solówki, potężne bas i perkusja przypadły do gustu publiczności. Koncert G.R.A.D. na Końcu Świata – zdjęcia>>>

Paranienormalni w RCK. Mariolka dała czadu na bis

Kabareciarze z Paranienormalnych na scenie RCK wystąpili dwa razy (zdjęcia). Oba występy odbyły się przy pełnej sali. Publiczność bawiła się znakomicie. Przez cały występ uśmiech nie schodził z twarzy nikogo.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Koncert dobry. Artysci Psychodancing to widać ludzie, którzy kochają muzykę, bawią się nią i mają świetny kontakt z publicznością. A Maleńczuk jak zwykle kontrowersyjny. Jednym się to może podobać innym nie ale faktem jest, że nie pozostaje niezauważone. Sama nie wiem czy to poza artystyczna, czy taki już po prostu jest. Głos ma oryginalny i koncert dał dobry.

  2. Nigdy bym nie poszedł na Maleńczuka.ze względu na to co on sobą reprezentuje.Popiera Pikota ,jest antykatolicki ,lobbuje za legalizacją marihuany,Komorowski to dla niego pozytywny przyklad ktoremu nie ma nic do zarzucenia, i jest zdeklarowanym ateistą .Jak on może być Boski?

  3. To, że ktoś wierzy w innego Boga czy polityka nie przeszkadza mi w hołdowaniu jego talentowi. To, że Szymborska robił, co robiła, nie sprawi nagle, że jje wiersze będą gorsze lub mniej wartościowe. Tak samo mam maleńczukeim.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here