Moc atrakcji na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Nędzy

Konkursy na najpiękniejszą szopkę i najsmaczniejszą szopkę, warsztaty, pokazy, puszczanie lampionów, kolędowanie – to tylko niektóre z atrakcji, które gwarantują organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nędzy. Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na I Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza odbędzie się w 14 grudnia 2013 roku w sobotę. Rozpoczęcie jarmarku zaplanowano na godzinę 15.00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nędzy przy ul. Sportowej 2.

- reklama -
Organizatorzy Jarmarku przygotowali dla uczestników moc atrakcji. Na miejscu będzie można zakupić tradycyjne świąteczne przysmaki (moczka, pierniki itd.), rękodzieło, kosmetyki, grzańce, wino, zioła, ozdoby świąteczne.  Poniżej przedstawiamy szczegółowy program I Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nędzy (14.12.2013, 15.00 – 19.30):
– 15.00 – oficjalne otwarcie jarmarku,
– 15.15 – 16.00 – występy dzieci i młodzieży ZSG i GCK w Nędzy,
– 16.00 – 18.00 – pokaz i warsztaty carvingu w wykonaniu Dominika Bajer – Mistrza Polski w Carvingu Juniorów,
– 16.00 – 18.00 – warsztaty plastyczne (wykonywanie świątecznych  Aniołów i Chochołów),
– 16.00 – 18.00 – Konkurs na "Najpiękniejszą szopkę",
– 18.00 -18.45 – Konkurs na " Najsmaczniejszą Moczkę",
– 19.00 – ogłoszenie wyników konkursów i wręczenie nagród,
– 19.15 – puszczanie lampionów szczęścia i wspólne kolędowanie

Ponadto na Jarmark zawita specjalnie z dalekiej Laponii Mikołaj z workiem pełnym słodkości, a wszyscy goście Jarmarku będą mogli przybrać choinkę swymi świątecznymi życzeniami!

Zainteresowani udziałem w konkursach na najpiękniejszą szopkę i najsmaczniejszą moczkę proszeni są o zgłoszenia telefoniczne pod nr 506141501 lub osobiście  w GCK w Nędzy przy ul. Strażackiej 2.

Patronat medialny:

publ./ żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Nędza chce zaistnieć na Olimpiadzie

Urząd Gminy będzie przyznawał nagrody sportowcom, którzy osiągają sukcesy na tle krajowym oraz międzynarodowym. Ich zdaniem będzie to promocja dla gminy. Radny Francus marzy o tym, aby Nędza zaistniała na Olimpiadzie.

Mikołaj ze strażakami na rynku

W piątek 6 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się impreza pt. „Mikołaj ze strażakami” organizowana przez strażaków PSP z Raciborza. W programie m.in. gry i zabawy, a także pokaz sprzętu służącego strażakom do pracy.

Ruszył jarmark świąteczny na rynku

Choć kupujących nie ma jeszcze zbyt wielu, handlujący nie martwią się o frekwencję. – Im bliżej świąt, tym ruch będzie większy – twierdzi jeden z mężczyzn. Jarmark świąteczny na raciborskim rynku >>> zobacz zdjęcia.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here