Mikołaj odwiedził podopiecznych siostry Antonii [ZDJĘCIA]

0

Mikołaj odwiedził dzieci uczestniczące w prowadzonym przez Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego Ave Maris Stella. Na uroczystości nie zabrakło motocyklistów z grupy SRC, którzy wspierają siostrę Antoninę w jej szlachetnej misji.

Jak co roku, Święty Mikołaj zawitał również do Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, aby rozdawać prezenty dzieciom objętym programem profilaktycznym Ave Maris Stella. Duszą przedsięwzięcia była siostra Antonia ze Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego, które prowadzi program. Dzielni wspierali ją motocykliści z Wolnej Grupy SRC Motocykliści Racibórz (od lat wspierają zakonnice w ich szlachetnej misji), wiceprezydent Ludmiła Nowacka, starosta Adam Hajduk, gospodarz obiektu Elżbieta Biskup oraz Marzena Korzonek.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Mikołaj ze strażakami na raciborskim rynku [ZDJĘCIA]

Mróz i wiatr nie zniechęciły dzieci do spotkania ze świętym Mikołajem na raciborskim rynku. Za wyrecytowanie wierszyka lub zaśpiewanie piosenki dzieci dostawały słodycze. Mikołaj ze strażakami – zdjęcia>>>

Racibórz: zakończenie sezonu motocyklowego [ZDJĘCIA]

Legendarne Harleye Davidsony, Kawasaki, Suzuki zjechały na Plac Długosza. Motocykliści z Raciborza i okolic oficjalnie zakończyli sezon. Zakończenie sezonu motocyklowego Racibórz – zdjęcia>>>

Prawda i mity o świętym Mikołaju

W czasach komunistyczny nazywano Go gwiazdorem, potem Mikołajem a teraz od wielu lat św. Mikołajem. Kim rzeczywiście był św. Mikołaj, jakie podania i zapiski tworzą prawdziwą historię tego nadzwyczajnego człowieka?

——————————————————————————————————————– 
Czytaj również GazetaInformator.pl nr 151

Więcej wiadomości z regionu na portalu regionalnym GazetaInformator.pl 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

—————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here