Poznaj ziemię raciborską… na youtube.com [WIDEO]

– Powiat z historyczną stolicą Górnego Śląska Raciborzem i jego wizytówką Zamkiem Piastowskim zapraszają: na weekend, na wakacje, na stałe – powiat raciborski promuje się w internecie – zobacz wideo.
Starostwo Powiatowe w Raciborzu, za pośrednictwem Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej na Zamku Piastowskim w Raciborzu, zleciło Raciborskiej Telewizji Kablowej wykonanie filmu promującego ziemię raciborską (o wykonanie filmu wnioskował m. in. radny Leonard Malcharczyk). Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się opinią na jego temat w komentarzach.

- reklama -

Film po raz pierwszy został zaprezentowany radnym powiatu raciborskiego na listopadowej Sesji Rady Powiatu Raciborskiego. Generalnie spotkał się z ciepłym przyjęciem, choć część radnych, m. in. Piotr Scholz, była niezadowolona z podkładu muzycznego (Paris Music) produkcji. Ich zdaniem bardziej pasowałaby muzyka raciborskich talentów, np. grupy wokalnej MIRAŻ. Radnemu Leonardowi Malcharczykowi nie spodobało się, że w filmie nie ma mowy o gospodarce Raciborza i powiatu raciborskiego. – Wkrótce zrobimy drugi film, który będzie promował gospodarcze aspekty Raciborza – wyjaśnił starosta Adam Hajduk. Czekając na kolejną produkcję, zachęcamy do obejrzenia pierwszej, która jest już dostępna w serwisie youtube.com

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].

Nowy herb Raciborza, czyli dlaczego orzeł ma płaski brzuszek
Dlaczego połówka orła na nowym raciborskim herbie ma płaski brzuch i nie styka się z połówką orła? Czy pióra orła powinny być proste? I dlaczego herbu nie zrobili graficy z Raciborza? – debatowali radni.

Młodzież z Raciborza dowie się o wyzysku Polaków za granicą

Wielu mieszkańców powiatu raciborskiego wyjeżdża za chlebem poza granice Polski. Częste są przypadki wyzysku i popadania w konflikt z miejscowym prawem. Władze powiatu raciborskiego chcą temu zaradzić.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
—————————————————————————————————————–
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here