Pijani złodzieje zatrzymani na Opawskiej

Raciborska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy w czasie weekendu dokonali kradzieży narzędzi na Opawskiej. Mężczyźni byli pijani. Pijani złodzieje na Opawskiej – szczegóły>>> 21 grudnia ok. godz. 2.00 dwóch mężczyzn w wieku 17 i 23 lata dokonało kradzieży elektronarzędzi w jednym z budynków przy ul. Opawskiej. Sprawców udało się schwytać dzięki czujności mieszkańca, który zaalarmował policję. Okazało się, że mężczyźni byli pijani. Wartość ich niedoszłego łupu to 1200 zł.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

- reklama -

Ruda Kozielska: ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo

O dużym szczęściu może mówić kierujący fordem, który na drodze z Rud do Kuźni Raciborskiej wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna oraz karetka, którą mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Koparka uszkodziła rurę z gazem w Markowicach

Do potencjalnie groźnego zdarzenia doszło w Markowicach, gdzie operator koparki przypadkowo uszkodził rurę z gazem. Zapach ulatniającego zaalarmował mieszkańców, którzy powiadomili straż pożarną.

Rowerzysta potrącił pieszą na Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

Potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Raciborzu. Rowerzysta wjechał we wchodzącą na przejście dla pieszych kobietę, która została przewieziona do szpitala. Potrącenie na Wojska Polskiego – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here