Kolejne dwa parki rehabilitacyjne w przyszłym roku

Gmina Krzyżanowice na nowe inwestycje przeznaczy w przyszłym roku aż 9 mln zł. Na terenie gminy powstaną dwa nowe parki rehabilitacyjne, podobne do tego, który od jakiegoś czasu funkcjonuje w Chałupkach.

Władze gminy Krzyżanowice zaplanowały budowę dwóch, nowych parków rehabilitacyjnych. – Będą one podobne do tego, który znajduje się w Chałupkach. Wyposażymy go w urządzenia do ćwiczeń. Chcieliśmy jednak, aby pojawiło się w nich coś zupełnie nowego. Wymyśliliśmy, że będzie to przejście w wodzie źródlanej – tłumaczy wójt gminy Krzyżanowice, Grzegorz Utracki. Jeden z parków umiejscowiony zostanie w pobliżu źródełka w Tworkowie, a drugi w parku nieopodal PKP w Krzyżanowicach. Budowa będzie możliwa dzięki dofinansowaniu z LGD Morawskie Wrota.

- reklama -

 

 

Od niedawna na terenie OSiR w Raciborzu także znajduje się siłownia na wolnym

 

 

/p/

 

 

——————————————————————————–

Polecamy również:

 

 

Tworków: Święta z kolędą Weihnachten mit Weihnachtsliedern

2013-12-17

200 wykonawców, 44 występy solo i w zespołach, czyli Święta z kolędą w Tworkowie.  Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w języku polskim i niemieckim – zobacz zdjęcia>>>

wiecej

 

Wieczór autorski Agnieszki Drobnej w Zabełkowie

2013-12-14

"Słowem i pieśnią" to nowa książka Agnieszki Drobnej, zawierająca zbiór regionalnych przysłów, rymowanek, pieśni, zwyczajów, wierzeń i legend Zabełkowa i okolic. 12 grudnia, w zabełkowskiej świetlicy odbyła się prezentacja tej publikacji.

wiecej

 

W gminie Krzyżanowice zbierają żywność dla potrzebujących

2013-12-09

Przez cały tydzień we wioskach na terenie gminy Krzyżanowice trwa akcja "Podziel się chlebem". Mieszkańcy w wybranych sklepach mogą przekazywać produkty żywnościowe, które zostaną przekazane potrzebującym

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here