Znaleźli ciało mężczyzny z raną kłutą. Zatrzymane 2 osoby

Na ciele ofiary stwierdzono rany kłute. Policjanci wraz z ratownikami zwłoki ujawnili w sobotę rano w jednym z mieszkań przy ulicy Rudzkiej w Raciborzu. Zatrzymano 2 osoby, które przebywały w mieszkaniu.

Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczynę śmierci 52-latka z Raciborza. Do zdarzenia doszło w sobotę, 28 grudnia około godz. 5.00. Zgłoszenie interwencji raciborski oficer dyżurny otrzymał z pogotowia, po czym niezwłocznie na miejsce skierował patrol policji. Funkcjonariusze wraz z pogotowiem w mieszkaniu przy ul. Rudzkiej ujawnili ciało 52-letniego raciborzanina.

- reklama -

 

Mężczyzna posiadał ranę kłutą w okolicy klatki piersiowej. Stróże prawa zatrzymali 2 osoby będące na miejscu zdarzenia. Zatrzymani to 40-letni mężczyzna i 37-letnia kobieta – oboje bez stałego miejsca zamieszkania. Zarówno mężczyzna jak i kobieta byli w stanie nietrzeźwości. Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która udzieli odpowiedzi na pytanie co było przyczyną śmierci 52-letniego mieszkańca Raciborza.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here