Wygraj podwójne zaproszenie na „Klimakterium II” – rozstrzyg

0

Aktorki nie boją się śmieszności. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność.

Bohaterkami musicalu "Klimakterium II, czyli menopauzy szał" są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Jakimi sposobami? Jedne będą się poddawać zastępczej terapii hormonalnej, inne wybiorą ziołolecznictwo, jeszcze inne pójdą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych. A to wszystko przez… klimakterium.

- reklama -

Twórcy spektaklu chcą pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany.

Spektakl ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

 

 

 
 
 
26 lutego o godz. 20.15 spektakl "Klimakterium II, czyli menopauzy szał" będzie
Bilety na spektakl w cenie 75 zł. 

 

 

 

KONKURS:
Do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl "Klimakterium II, czyli menopauzy szał". Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie aktorki wymiennie wcielają się w rolę Pameli w spektaklu? Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Klimakterium", a w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 24 lutego. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

 

 

Zwycięzca:

Adam Kołodziejski

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here