Wygraj podwójne wejściówki na lodowisko w Pszowie! – rozstrz

0

Dla Czytelników portalu mamy kolejne wejściówki na lodowisko w Pszowie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

 
Lodowisko Pszów
ul. Sportowa
www.lodowisko.pszow.pl

CENNIK

- reklama -

Ślizgawka:
Dzieci i młodzież do lat 18 – 4zł/h
Pozostali – 6zł/h

Inne:
Ostrzenie łyżew – 8zł/para
Wypożyczenie łyżew – 5zł/h 
Wypożyczenie kasku – 5zł/h
Szafka skrytkowa (kaucja) – 10zł (zwrotne przy oddaniu kluczyka)
Tafla do amatorskiego uprawiania sportów – 110zł/h za całą taflę 

 

 

 

 

KONKURS:
Jeśli chcesz wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek na lodowisko w Pszowie, wystarczy, że odpowiesz na pytanie: O której godzinie rozpoczyna się przerwa na lodowisku w niedzielę? Podpowiedzi możesz szukać na stronie internetowej lodowiska.

Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy podać "Lodowisko Pszów", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 3 marca. Wejściówki będzie można odebrać w redakcji portalu raciborz.com.pl.

 

Zwycięzcy: Katarzyna Brauner, Iwona Klon, Agnieszka Kapłon

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here