Firma z Raciborza została sponsorem Ruchu Chorzów

2

Na konferencji przed meczem z Widzewem zaprezentowano nowego sponsora "Niebieskich" – Grupę Miczek z Raciborza.

Grupa Miczek i Sól Polska oraz 14 krotny Mistrz Polski i jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Polsce postanowiły nawiązać współpracę. Już w grudniu 2013r. logo nowego Sponsora mogliśmy oglądać na koszulkach dzieci wyprowadzających zawodników I drużyny Ruchu Chorzów na mecz z Cracovią.  Podczas 100. Wielkich Derbów Śląska, Sól Polska została sponsorem goli strzelonych przez Niebieskich Górnikowi Zabrze. Ta oryginalna akcja promocyjna była chętnie komentowana i opisywana w mediach. Grupa Miczek została również głównym sponsorem prezentacji I drużyny przed rundą wiosenną, dzięki czemu jednocześnie zaprezentowała się kibicom „Niebieskich”. Nowy Sponsor zadowolony z dotychczasowej współpracy postanowił na dłużej związać się z Ruchem Chorzów – został Głównym Partnerem akcji – „Wszyscy na Cichą!”. Dla Właściciela firmy, będącego wiernym kibicem Niebieskich najważniejsza jest pozytywna  atmosfera na trybunach i pełny stadion. Dlatego też, do końca 2014r. będzie wspierał Ruch Chorzów kwotą uzależnioną od liczby sympatyków obecnych na każdym z meczów.  Im więcej kibiców będzie na spotkaniach „Niebieskich” rozgrywanych w Chorzowie, tym większa kwota zasili konto klubu z Cichej.


Grupa Miczek z siedzibą w Raciborzu została sponsorem Ruchu Chorzów (źródło: RuchTV).

- reklama -

– Od 23 lat jestem kibicem Ruchu Chorzów. Swego czasu jeździłem na mecze z „Niebieskim Południem”. W moich żyłach płynie „Niebieska” krew. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie właśnie tego zespołu. Dołączenie do grona sponsorów Ruchu to dal nas ogromna przyjemność. Zostaliśmy partnerem innowacyjnej akcji „Wszyscy na Cichą”, która ma przyciągać na stadion przy Cichej jak największą liczbę kibiców. Cóż może być lepszego niż sponsorowanie Ruchu właśnie w ten sposób? Wcześniej, podczas Wielkich Derbów Śląska, byliśmy Sponsorem Goli i okazało się, że przynieśliśmy „Niebieskim” szczęście . Liczę na to, że obie strony będą zadowolone ze współpracy, ponieważ mamy aspiracje by w przyszłości zostać jednym z głównych sponsorów Ruchu – mówi Jacek Miczek, współwłaściciel „Grupy Miczek”.

– Cieszymy się, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła „Grupa Miczek”. Umowa, którą podpisaliśmy będzie obowiązywała do końca roku, ale mamy nadzieję, że obie strony będą zadowolone i nasz nowy Sponsor podejmie decyzję o kontynuowaniu współpracy. Tym bardziej, że będziemy realizować wspólnie bardzo ciekawy projekt pod hasłem „Wszyscy na Cichą”. „Grupa Miczek” wspólnie z Ruchem będzie walczyć o to, by na stadionie przy Cichej naszych piłkarzy wspierała jak największa liczba fanów. Za każdą osobę, która pojawi się na trybunach klub otrzyma ustaloną kwotę. Biorąc pod uwagę fakt, że nasz zespół świetnie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, mamy nadzieję, że nasz stadion będzie pękał w szwach – mówi Donata Chruściel, Dyrektor ds. Marketingu i PR Ruchu Chorzów.
 

O Grupie Miczek
Grupa Miczek istnieje na rynku od 2011 roku. Nasze przedsiębiorstwo posiada 3 gałęzie biznesu: markę „Sól Polska”, „Grupa Miczek Sprzątamy Dla Ciebie” oraz „Black Cat & White Cat Energy Drink”. Wiodącą działalnością naszej firmy jest sprzedaż hurtowa soli i dlatego też jest ona najbardziej eksponowana. Siedziba „Grupy Miczek” znajduje się w Raciborzu. Firma działa na 4 rynkach: polskim, czeskim, słowackim i austriackim. W każdym z tych krajów posiada swoje biura handlowe.

publ. /żet/
źródło: Ruch Chorzów S.A.
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zabawa Karnawałowa KS Unia [FOTORELACJA]

Trenerzy Unii Racibórz po raz trzeci zorganizowali bardzo udaną zabawę, z której dochód przeznaczono na zespoły juniorskie.

Trzy medale najmłodszych zapaśniczek Unii

W Tychach odbyły się Mistrzostwa Śląska Dzieci w zapasach kobiet. W zawodach wystartowały młode zawodniczki MKZ Unia Racibórz.

Czyste maty powitają pracowników i klientów

Czyste i zadbane wejście to standard, którego oczekujemy jako klienci, goście czy pracownicy.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Fajnie, że koleś ma pasję i wydaję na nią kasę, ale szkoda, że nie wydaje jej na coś bardziej pożytecznego. Mogłby równie dobrze przeznaczyć ją na biedne rodziny albo dom dziecka. Bogaci ludzie są nieodpowiedzialni i szastają pieniędzmi bez pomyślunku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here