Wygraj podwójną wejściówkę na występ Artura Andrusa – rozstr

0

Wieczór przygotowany z myślą o kobietach, którego zwieńczeniem będzie występ znanego kabareciarza Artura Andrusa.

W sobotę, 8 marca o godz. 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się występ Artura Andrusa. Przed występem gwiazdy w WCK odbędzie się jednak szereg atrakcji. O godzinie 16.00 rusza impreza Kobieta w roli głównej – wieczór dla pań: Festiwal Zmysłów. Pod tą nazwą kryją się trzy strefy, w których zapewne każda kobieta znajdzie coś dla siebie. W strefie rękodzieła czekać będą artystyczne produkty, od biżuterii po torebki i elementy odzieży, wykonane przez lokalnych twórców. W strefie zdrowia i urody będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad kosmetycznych, wykonać darmowe zabiegi, a wybrane osoby zaproszone zostaną do metamorfozy. Dodatkowo nie zabraknie porad dietetyka czy trenera personalnego. Ostatnią strefą będzie strefa smaku, a co za tym idzie, będzie można zdegustować przygotowane pyszności. Całość okraszona zostanie kojącą muzyką. Będą też ciekawe pokazy. Udział w pierwszej części imprezy jest bezpłatny. Bilety na występ Artura Andrusa kosztują 60 złotych.

- reklama -

 

 

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ Artura Andrusa w Wodzisławskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Która płyta Artura Andrusa uzyskała status podwójnej platyny? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "Artur Andrus", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 5 marca. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

 

Zwycięzca:

Ewelina Ronczka

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/Paulina Krupińska/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here