M. Migalski: Za dużo zarabiamy w PE. Jestem bardzo bogaty

15

– Uważam, że my, europosłowie, za dużo zarabiamy. W Parlamencie Europejskim zarabiamy trzy razy więcej niż polski prezydent – twierdzi europoseł.

Fragment wywiadu, jaki europoseł udzielił Super Expressowi

- reklama -


– To ile pan zarabia?

– Ponad 50 tys. zł miesięcznie, łącząc wszystkie profity, które z tego wynikają. Jednak odpowiedzialność jednego z 766, a za chwilę 751 europosłów jest o wiele mniejsza niż prezydenta kraju. W tym znaczeniu jest to demoralizujące.

– A w ogóle bycie europosłem to jakaś odpowiedzialność? Żadna?

– Coraz mniejsza. Żadna to przesada. Nad pewnymi sprawami jednak tam głosujemy. Byłem jednym z trzech polskich europosłów, który głosował przeciwko dyrektywie tytoniowej, która uderza w polski przemysł i palaczy. Od 2020 roku nie będzie mentoli i nie będzie e-papierosów.

– Zanim został pan europosłem, miał pan 10 tys. zł oszczędności, a teraz ma pan 1,5 mln oszczędności. Poszedł pan do PE dla pieniędzy i dla pieniędzy chce pan znowu kandydować?

– To byłoby zbyt proste, ale nigdy nie ukrywałem, że zarabiamy tam dużo. Że dzięki tym pięciu latom w PE stałem się…

– Krezusem.

– Tak, bardzo bogatym człowiekiem.

– Wygląda pan jak krezus – zegarek z brązowym paskiem, brązowe buty…

– Zegarek jest za 400 zł i można to sprawdzić. Nigdy nie gustowałem w biżuterii męskiej. Notabene nie rozumiem też miłości kobiet do biżuterii. Jeśli jednak mam narzeczoną, to ulegam temu i kupuję, ponieważ ona jest zadowolona.

 

cały wywiad w se.pl

 

publ. /ps/

 

 ——————————————————–

 

zobacz także:

 

Marek Migalski relacjonuje, co zrobił w sprawie upamiętnienia ofiar tragedii smoleńskiej i ich rodzin.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

15 KOMENTARZE

 1. Panie europośle nie trzeba byc w Brukseli , aby zarabiac krocie, zdarte z emerytrów i rencistów i innych dziadów !
  PREZES RACIBORSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESDZKANIOWEJ BIERZE MIESIAC W MI9ESIAC N E T T O – 34 000ZŁ; + 2000ZŁ ZA Prxzewodnicacego RADy MIASTA TO ,,WYBITNY,, OBYWATEL RACIBORZA TADEUSZ W O J N A R V-TEJ KADENCJI SAMORZADOWIEC , KTÓRY ABY WEJSC DO RADY MIASTA ,,SCHOWAŁ,,. SIE NA LISTACH WYBORCZYCH W BRZEZIU WSI OBOK MIASTA KTÓRA JEST OBECNIE W JEGO GRANICACH I OTRZYMAŁ AŻ……. 242 GŁOSY OD TAMTEJSZEJ LUDNOSCI NIE WIEDZIEC CZYM OGŁUPIAŁEJ, ZE ZDFECVYDOWALI O TAKIEJ ,,PROMOCJI,,!
  [img]upload/small_14ScreenShot066.jpg[/img]

 2. no tak w wyborach deklaruje udział 47% w samych wyborach uczestniczą stali bywalcy 34% a z tego 38 procent – zdostaje leonidas – jest to tylko 12%wszystkich mieszkańców reszta siedzi w domu a potem narzeka
  -a ten takie a ten owaki
  – czemu nie glosuja
  nie maja wiary w zmiany
  nie faja juz politykom
  – nie chce sie poprostu maja to gdzies

 3. a pan migalski swoich pieć sukcesow to sie chłopina narobil
  iście to wiecej zrobil nasz leonidas
  EUROPOSEŁ WYLICZA SWOJE DZIALANIA W CZWARTA ROCZNICE

 4. Wez sie w koncu zmknij Migalski . To ze was tam w Brukseli jak wszy i blaznujecie tam jak ba´nda idiotów o tym wiemy wszyscy . A pan dr. byly posel od 25 maja 2014 do Parlamentu EU w Brukseli pisze jak kastrat któremu zbiera sie na placz . Co tys Qwa Migalski oprócz pierdól o Bialorusi Ukrainie dla tej Polski i Raciorza zrobil . Wielkie G . Ty pajacu z teatrzyku Kaczynskiego w kowbojskim kapeluszu . Próbujesz znów zarzucic lasso na idiotów w Racku . A idi ty w pizdu kanalio

 5. xxxyyy

  No niedługo zostanie oderwany od tego koryta bo nie ma żadnych szans na ponowny wybór…Po tych wyborach to chyba pozostanie mu „raciborz.com.pl”… i co pan na to panie Migalski

 6. aaa

  Jest tyle charytatywnych inicjatyw. Jeśli Pan Poseł chce być biedniejszy, może łatwo pozbyć się nadmiaru gotówki! Wyborcza obłuda i próba populistycnego kupienia głosów…smutne i żałosne.

 7. Pełniący obowiązki prezydenta „Chrabia Komoruski cherbu Bul” to akurat leń pierdolony nie powinien zarabiać nawet pensji minimalnej. Ktoś jest w stanie wymienić „osiągnięcia” tego pana? Poza zgoleniem wąsów i durnym orłem z czekolady? I don’t think so…

 8. bosze

  Kupuje drogie rzeczy, bo narzeczona tak lubi? I to ma być człwoiek, który jest niezależny i decyduje o przyszłości Europy?

 9. dc

  dlaczego koleś 4 lata temu nie podniosłeś tego problemu ? nachapałeś się , teraz wiesz że nie dostaniesz się nigdzie, to nagle podnosisz że za dużo płacą !? tacy jak ty są przekleństwem tego narodu

 10. wstyd

  Prosze, nie piszcie ze on jest z Raciborza! To wstyd dla naszego miasta!

 11. Całkiem fajny spot – z humorem, inteligentny i stonowany. Jestem na tak.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here