ZPiT „Strzecha” świętował 60-lecie [ZDJĘCIA]

5

Tańce raciborskie, cieszyńskie i krakowskie można było oglądać podczas czwartkowego koncertu "Strzecha i przyjaciele".

"Strzecha i przyjaciele" to tytuł koncertu jubileuszowego ZPiT "Strzecha", który odbył się w Raciborskim Centrum Kultury. Podczas koncertu można było podziwiać pieśni i tańce raciborskie, cieszyńskie, górnicze, zabawy góralskie oraz tańce krakowskie. Gościnnie wystąpił zespół Bejatka z Czech.

- reklama -

 

 

/p/

- reklama -

5 KOMENTARZE

 1. Strzecha promowana jako zespół reprezentacyjny Raciborza ma bardzoe kiepski i słaby poziom, a ludzie tam tańczący żyją wyobrażeniem o byciu jakimiś wielkimi gwiazdami. Dużo zdrowsza atmosfera i lepszy poziom jest w „Żródle” Aldony Krupy!

 2. Buahahaha ales wypocil spostrzezenie.Akurat cos o poziomie i o tej”przyjaznej i zdrowej atmosferze”u aldony wiemy, wiec prosze cie nie pisz bzdur!!!!

 3. a moze to nie ,,poziom,, jest najwazniejszy ?
  W koncu to jest ZESPOL AMATORSKI !
  Moze fakt, ze ludzie ,,spod „Strzechy” wyszli do Siebie,, i przez tyle lat TWAJA wystarcza ?.To Oni od juz 60-u lat tworza Kulture . Tutejsza. Prawdziwa. Wciaz zywa. Dla Siebie ale i … Ciebie. Moze przylacz do Nich i tworz to co … ONI. [color=#808000]Pokaz co potrafisz .[/color]..

 4. Może niech nikt nie opisuje atmosfery jeżeli w niej nie uczestniczy. O tej u Aldony dużo słyszałam i jakoś mnie nie ciągnie żeby się tam zapisać….
  A co do poziomu – konkurs wygrany, publiczność zawsze zadowolona. Nie ma presji.
  Ja zespół podziwiam. podtrzymują kulturęi poświęcają czas na tworzenie czegoś pięknego

 5. Cóż, Aldona jest wymagająca więc poza poziomem tańca kształtuje też charaktery, a w Strzesze to jedynie towarzystwo wzajemnej adoracji finansowane przez miasto. Jak ktoś ma wątpliwości co do poziomu to niech sobie po prostu pójdzie na widowisko jednego i drugiego zespołu – sami się przekonacie, że różnica jest ogromna!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here