PO oskarżona o machlojki – incydent na raciborskim zamku

23

"Banda, szajka, złodzieje" krzyczał o politykach Platformy niezadowolony bezrobotny na targach pracy.

Poseł Henryk Siedlaczek był gościem raciborskich targów pracy, które
odbyły się  6 maja na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

 

- reklama -

Poważnej atmosferze targów pracy na raciborskim zamku towarzyszył niemiły zgrzyt. Jeden z bezrobotnych był wyraźnie rozgoryczony swoją sytuacją życiową. Źle również przyjmował obecną ekipę rządzącą. Swoją frustrację wyraził bardzo głośno, krzycząc "Szajka, banda, złodzieje. PO to jest jedna wielka banda. Oni wszyscy kłamią". Mężczyzna oskarżał polityków o wyprzedaż dóbr narodowych. Zarzucił im zbycie za bezcen raciborskiej cukrowni i przekazanie w ręce niemieckiego kapitału firmy ZOTT.

 

Do wypowiedzi raciborzanina ustosunkował się poseł Henryk Siedlaczek, który także był adresatem żalów mieszkańca miasta. Deputowany powiedział nam – Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. I taka jest moja odpowiedź. Jest się osobą publiczną i nie każdy akceptuje, to co się dzieje i to co się robi. Z jednej strony są działania w parlamencie i w samorządzie, i one przynoszą wymierne efekty, ale nikt nigdy nie ustrzeże się problemów. Zwłaszcza w przypadku problemu bezrobocia. Ja się temu panu nie dziwię. Jeżeli nie może sobie poradzić na rynku pracy, to ma problem.

 

Incydent zakończył się tym, że mężczyzna uzyskał informację o miejscu, w którym może złożyć wymagany przez urząd podpis.

 

/l/  

- reklama -

23 KOMENTARZE

 1. Panie Siedlaczek, ten człowiek mówił prawdę. Pana komentarz jest głupi i pokazuje jak przejmuje się Pan problemami mieszkańców tego miasta jak i zapewne całej Polski. Panowie posłowie- powinniście być głosem ludu, a nie bandą złodziejaszków co myślą gdzie by tu jeszcze łapy wsadzić żeby coś zajumać… wstyd Panie Siedlaczek, Wstyd PO. Jesteście zarazą, którą w końcu się wyplewi… mam nadzieję, że kiedyś Wy nie będziecie mieli co do garnka włożyć, w co dzieci ubrać, wtedy przyjdę do Pana i powiem „cóż… życie…”, życzę Wam biedy o jakiej nawet nie śnicie…

 2. TARGI PRACY
  zobaczcie kto tam był to goście którzy zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i śmieją się w twarz bezrobotnym biedaczkom. A ich jedyna praca to pokazywać swoją gę……… tam gdzie są dziennikarze i tam gdzie akurat robią zdjęcia.

 3. [color=#4c4c4c; font-size: 12px; text-align: justify]”Jeżeli nie może sobie poradzić na rynku pracy, to ma problem” szl..k by Cię trafił, między innymi Siedlaczka rola, żeby miejsca pracy powstawały!!! Proponuję to panu jako hasło wyborcze!! [/color]

 4. PO z tym posłem to szkodnicy jakich Polska od dawna nie widziała.Tych szkodników trzeba od władzy odsunąć bo my przez tych nieodpowiedzialnych ludzi możemy skończyć na emigracji lub jako źebracy włącznie z utratą niepodleglosci państwa a to by była już tragedia.

 5. Pozostałe raciborskie media internetowe, te politycznie poprawne, nawet ani słowem się nie zająknęły o tej sytuacji i że oberwało się posłowi Siedlaczkowi, który słynie z zajmowania pierwszych miejsc przy suto zastawianych stołach.

 6. @głos ludu – Media mają być niezależne bez względu na swoje przekonania polityczne, religijne itd. U nas nie ma chyba mediow niezależnych a szkoda.

 7. przecież Urzędy … bez pracy.
  Lepiej i efektywniej o wiele znajduja ludzie pracę przez prywatne biura. Jedyne co mozna w „PUP-ie,, załatwic to nauczyć się … cierpliwosci, POznać na co stać ,,biurwo-re-kreację,, ćzsem obejrzeć jak wyglada usmiechnięty i zadowolony z siebie … dyrektor, itp. ,,POpierdółki,,.
  a ten bezrobotny POkazał ,,kudłaTEMU,, kim jest tak naprawdę i ile ,,wart,, dla nas … Raciborzan.
  Następne WYBORY ,,na wiejską,, juz w przyszłym roku – wybierajMY nadal takich jak w/w a będzie jeszcze ,,, śmieszniej.
  ps.: niechby dyrektorek PUP-y ZATRUDNIł tego ,,wołającego o POmoc,, Na Klasztornej i tak niewiele roboty POżytecznej mają. Może by Ich czegos On … nauczył ? A na pewno taniej by wyszło dla OJCZYZNY naszej …

 8. Ależ oczywiście Pan poseł „Uściśnij rączkę” i „Podnieś rączkę” Siedlaczek dostający z naszych podatków grubo ponad 30 000 złotych miesięcznie diety i kasy na utrzymanie biura poselskiego, o innych przywilejach nie wspominając, wie doskonale o co chodzi temu bezrobotnemu i w następnej kadencji sprawi, że Śląsk a zwłaszcza Racibórz i okolice będą krainą mlekiem i miodem plynącą. W ostatnich dwóch kadencjach z calych sił próbował ale niestety musial głosować tak jak mu kazali, często gęsto wbrew swojej woli i potrzebom jego ukochanego Górnego Śląska i jego malej ojczyzny – raciborszczyzny. Tym razem obiecuje, że jak go wybiorą na następne 4 lata to zrobi wszystko co tylko możliwe dla mieszkańców powiatu. Uściśnie dwa razy tyle rąk, będzie na każdej imprezie w powiecie i od czasu do czasu zmobilizuje się wewnętrznie i zagłosuje wbrew poleceniom „warszawki” i PO. Zrobi co tylko w jego mocy dla dobra swojej ukochanej małej ojczyzny. Obiecuje. Warunek jest jeden – musimy na niego głosować! Takwięc głosujmy na niego bo tym razem mu się uda – dotrwać do emerytury poselskiej dla jego , mojego i Waszego Dobra!!!

 9. Już tylko urząd Miasta i Biura POselskie wysyłały wtym roku bardzo okazałe karteczki z życzeniami na Święta Wielkanocne. Inne urzedy i firmy zwyczajnie odpuściły z powodu kosztów. Widać kodo stać na rozrzutność – urzedy, które wydają nasze pieniadze.

 10. Wprowadzać tych gości w drogich garniturach na targi pracy to jakby dziecku z Afryki dać telewizor, w którym lecą non stop reklamy z pitną wodą. Czy Was już totalnie powaliło? Robicie sobie imprezę towarzyską kosztem targów pracy, z których setki osób wychodzą załamane, bo nie ma dla nich żadnych ofert?!

 11. To wszystko jest niesmaczne.Obecność biznesmenów rozumiem ale co tam robił poseł ? Kampania wyborcza z bezrobotnymi wydaje się nie na miejscu. Zatracili zwykłą przyzwoitość.

 12. leumas, masz dużo racji ale wysuwajmy kandydatury innych osób które zaczną prospołecznie i skutecznie rządzić- tylko tak można coś zmienić, ironia i klrytyka nie jest skuteczna ,tylko DZIAŁANIE , DZIAŁANIE…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here