Dzień dziecka na sportowo w Akademii Fitness

0

Aktywność fizyczna jest niezmiernie ważna dla rozwoju malca. Dlatego trenerzy zumby zaproponowali dzieciom ten sposób spędzenia ich święta.

Dzień dziecka organizowano nie tylko w naszej "PWSZetce". Nasze pociechy mogły się także rozruszać na zajęciach Akademii Fitness. Zabawy przebiegały pod szyldem "FitKids". Dzieciaki bawiły się trakcie zajęć, których elementem była zumba oraz inne gry i zabawy. W ramach promocji zdrowego dzieci otrzymały także jabłka.

- reklama -

 

 

Pod egzotyczną nazwą "zumba" kryje się wywodzący z Kolumbii taniec będący połączeniem fitness i szeregu tańców latynoamerykańskich m.in. salsy, samby i mamby. Dzieci w mig chwytają, jak trzeba go tańczyć.

 

Trenerka z Akademii Marta Biesiołek powiedziała – taka 30 minutowa, prosta aktywność fizyczna sprawiła dzieciakom wiele frajdy. Joanna Artys dodała – ponadto maluchy biorąc udział w grach i zabawach mogły wygrać fajne nagrody. Można było uzyskać na przykład bony o wartości 200 zł. na organizację swoich urodzin w "Psotnikowie", czyli dużej, kolorowej sali zabaw na ul. Żółkiewskiego. Akademia Fitness ma swoją siedzibę na terenie aquaparku H2Ostróg.

 

 

 Pod czujnym okiem trenerów dzieci mogły "zażyć" zdrowego ruchu

 

/l/ za Aleksandra Dik

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here