Rafako na targach w Niemczech

0

Raciborski potentat z branży energetycznej wystawiał się w Kolonii na największych targach tego typu w Europie.

Nasze Rafako w dniach 3-5 czerwca wystawiało się na "Power Gen Europe", czyli największych targach dotyczących energetyki w Kolonii. Stoisko Rafako oznaczono symbolem 7h26.

- reklama -

Przedstawiciel Rafako Paulina Małkiewicz zaprezentowała wystąpienie dotyczące poprawy efektywności instalacji odsiarczania bloków energetycznych nr 5 i 6 w Bełchatowie. Referat został nominowany do nagrody za najlepszy referat na konferencji. Jego autorami są Jerzy Mazurek z Rafako oraz Jacek Jurkowski i Robert Młynarski z Elektrowni w Bełchatowie. Drugi referat autorstwa pracowników raciborskiej firmy poświęcony był projektowi kotła opalanego biomasą w Jaworznie. Jego twórcami są Marek Pawlik i Józef Żyła z Rafako oraz Kazimierz Szynol z elektrowni w Jaworznie.

 

 

 Targi w Kolonii to dla Rafako okazja pokazać się między najlepszymi z najlepszą ofertą

 

To już 22 targi "Power Gen Europe". W dużej mierze są one poświęcone pogodzeniu efektywności gospodarczej i uzyskaniu czystej energii oraz przejściu do energetyki niskowęglowej. Organizatorzy konferencji są przekonani, że eksperci biorący w niej udział przyczynią się do stworzenia swoistej "mapy drogowej" do czystej, bezpiecznej i ekonomicznie opłacalnej energii w przyszłości. Rafako na wystawie "Power Gen Europe 2014" wystawia się obok takich gigantów jak Exxon Mobile, Hitachi, czy Ansaldo.

 

/l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here