D. Wacławczyk: Korzystających z WC widać aż spod E.Leclerca

5

Od pewnego czasu bywalcom parku Roth życie ułatwia funkcjonujący tam szalet. Pojawiły się jednak sygnały, iż korzystający z przybytku są zbyt widoczni.

 

- reklama -

 

 

– Cieszymy się, że toaleta powstała. Ale wchodzących tam za potrzebą i wychodzących widać przez całą prostą ulicę Kochanowskiego, a nawet spod E.Leclerca można zauważyć – zwrócił uwagę radny Dawid Wacławczyk w trakcie ostatniego posiedzenia miejskiej komisji edukacji, pytając jednocześnie o możliwość zapewnienia intymności poprzez zasłonięcie szaletu "jakimś krzakiem lub parawanem".

 

Jak zapewnił prezydent Lenk, w miejscu tym nie ma żadnych kamer ani podsłuchów, więc intymność jest gwarantowana. Usytuowanie zaś spowodowane jest bliskością sieci kanalizacyjnej. I choć przyznał, iż do potrzeb fizjologicznych ma dość swobodne podejście, rozważy umieszczenie jakiegoś elementu dającego korzystającym większą dyskrecję.

 

/ps/

 

 ————————————————–

 

zobacz także:

 

W Parku Roth zamontowano nową toaletę publiczną

Długo wyczekiwany przez mieszkańców, odporny na wandali, szalet przystosowany jest zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i osób niepełnosprawnych.

 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Postawienie tego sracza na piedestale ma pewnie podkreślić wybitność tego osiągnięcia. Stolec to gówno, ale także tron – więc nie przystoi żeby tron stał w krzakach. W krzakach można srać.

  2. Pan Wacławczyk aby ma wszystkich zdrowych w domu? To już nie ma ważniejszych problemów do analizowania w tym upadającym mieście niż to co widać z Leclerca? Panie Wacławczyk gdyby kibel był z przejrzystego szkła to bym mógł zrozumieć ten apel. Jednak kibelek jest z blachy. Przecież jak pan jest przykładowo w Leclercu lub innym Auchanie to też wszyscy widzą, że idziesz pan do sracza. Jak pan jesteś w teatrze czy w innym kinie to też wszyscy widzą jak pan leziesz przez całą salę do kibla. Więc o co chodzi? Zalecam wypoczynek.

  3. Ale się komuś zdrowo w mózgu porąbało. Na pielgrzymkach jeden za drugim w kolejce do WC stoi i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Ten to ma probley i ponoć prezydentem chce być.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here