Tajemniczy unijni edukatorzy w raciborskich szkołach?

3

Michała Fitę niepokoją plotki o planowanych w szkołach zajęciach, które mają prowadzić ludzie z zewnątrz, bez udziału nauczycieli ze szkoły.

Radny o krążących pogłoskach poinformował podczas ostatniej sesji rady miasta.  Z dochodzących go sygnałów wynika, iż edukatorzy opłacani z Unii Europejskiej mają ruszyć z zajęciami w raciborskich szkołach od nowego roku szkolnego. Mało tego, zajęcia miałyby się odbywać bez obecności dyrektora czy nauczyciela danej szkoły. – Czego te zajęcia miałyby dotyczyć? – zwrócił się z pytaniem do prezydenta Lenka.

- reklama -

Ten uspokoił niepokoje radnego informując, iż to tylko realizacja uzgodnionych wcześniej programów – Nie ma nic takiego, co byłoby poza naszą kontrolą – zapewnił.

 

/ps/

 

 —————————————————————-

 

zobacz także:

 

Przyszkolne place zabaw nie dla przedszkolaków?

Radny Michał Fita zaapelował do prezydenta Lenka, by działające przy szkołach place zabaw wyposażyć w urządzenia dla dzieci w wieku 2-5 lat.

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Znowu jakś inicjatywa? uzgodniona między wtajemniczonymi – to jawna ingerencja w proces dydaktyczny osób nieuprawnionych ! ! ! Jak może Portal uczestniczyć w takiej ściemie ???

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here