Jedyna tak rowerownia w Raciborzu

0

Serwis i sprzedaż rowerów oraz serwis ski. Jako jedyny serwis w razie potrzeby dojeżdża do klienta.

Zapraszamy do magicznego miejsca, jakim jest Raciborska Rowerownia. To jedyne takie miejsce w mieście. Można się tu poczuć naprawdę wyjątkowo. Niepowtarzalny wystrój, obsługa oraz profesjonalny serwis to największy atuty Rowerowni. Prowadzimy profesjonalny serwis rowerowy, sprzedaż rowerów, części. Posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów, największy w okolicy.

- reklama -

 

 

    
Rowerownia, jako jedyny serwis w regionie, działa w terenie. Pogotowie Rowerowe przyjedzie do domu swojego klienta. – Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, profesjonalna obsługa klienta, a przede wszystkim niska cena – tłumaczą właściciele Raciborskiej Rowerowni.

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do Nas. Przekonaj się sam. Podczas wizyty w Rowerowni można napić się kawy i "przejrzeć lekturę rowerową". Można tutaj także przechować rower poza sezonem. Firma oferuje bowiem tzw. zimowanie. Posiadamy bardzo duży parking w podwórzu, znajdziesz Nas przy ul. Władysława Reymonta 10 – tuż obok Straży pożarnej.

 

 
MK Bicycle M.Miczek, R.Władyko S.C.
ul. Władysława Reymonta 10
47-400 Racibórz
Regon: 243555830
NIP: 6392006318
www.mkbicycle.eu

 

 

/artykuł sponsorowany/

 

 

————————————————————————–

Czytaj również:

 

Raciborska wytwórnia rowerów na konwencji tatuażu w Krakowie

W konwencji oprócz firmy MK Bicycle udział wzięli również tatuażyści z Raciborza.

Pierwsze w regionie Pogotowie Rowerowe!

Jeśli chcemy cieszyć się naszym rowerem przez długie lata, to niezbędne jest jego stałe oraz systematyczne serwisowanie. Butik rowerowy w Raciborzu oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here