Konkurs dla fanów filmu. Oglądaj co chcesz – rozstrz

1

Zwycięzcy konkursu otrzymają karnety do Video World i przez cały miesiąc będą mogli obejrzeć tyle filmów, ile zechcą.

Hity i nowości Video World

- reklama -

"Kamienie na szaniec"

Trzech warszawskich maturzystów, Alek, Zośka i Rudy, planuje rozpocząć dorosłe życie. Ich plany burzy wybuch II wojny światowej.
gatunek: Dramat, Wojenny
produkcja: Polska
premiera: 7 marca 2014 (Polska) 3 marca 2014 (świat)
reżyseria: Robert Gliński
scenariusz: Dominik W. Rettinger, Wojciech Pałys

 

 
Video World
ul. Opawska 67
Racibórz
http://www.videoworld.pl/

NOWOŚĆ W VIDEO WORLD
skup sprzedaż wymiana gier PS3 oraz XBOX 

 
 

 

KONKURS:
Do rozdania mamy:
– miesięczny karnet na dowolną ilość filmów do kategorii "silver" (za każde wypożyczenie zapłacimy tylko 20 groszy)
– karnet na pięć dowolnych filmów (karnet ważny przez 3 miesiące, wypożyczenie bezpłatne)

Ważne jest to, że zwycięzca sam może wybrać rodzaj karnetu. Nagroda będzie do obioru w wypożyczalni Video World przy ulicy Opawskiej 67 w Raciborzu.

Co zrobić, aby wygrać jeden z dwóch karnetów? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakich miastach kręcono film "Kamienie na szaniec"? Odpowiedzi można przesyłać na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Kamienie", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 14 sierpnia.

 

Zwycięzcy: Damian Mazurek, Jolanta Tomczyk

 

 

 

Regulamin konkursu:

Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

/p/

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here