WFOŚiGW jednym z partnerów Europejskiego Kongresu MŚP

0

Oszczędność energii w MŚP ma być głównym tematem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest partnerem sesji efektywność energetyczna w MŚP – cele –wyzwania-korzyści w ramach IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw organizowanego w Katowicach w dniach 22 – 25 września. Kongres to jedna z największych tego typu imprez w całej Europie. Organizatorami kongresu są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, PARP, Ministerstwo Gospodarki, Krajowa Izba Gospodarcza m.in. Honorowy patronat nad wydarzeniem obejmie Prezydent Rzeczpospolitej Polski Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barosso oraz Parlament Europejski. Kongres to trzy dni wykładów, prelekcji, targów, warsztatów.

- reklama -

 

Fundusz, który w Subregionie Zachodnim jest jednym z głównych inicjatorów wszelkiej aktywności proekologicznej, dzięki środkom z którego termomodernizowano setki obiektów użyteczności publicznej, dofinansowano wyjazdy setek dzieciaków na prozdrowotne zielone szkoły, zorganizowano wystawy i targi promujące ekologiczny styl życia chce wskazać na kongresie w jaki sposób energia, która jest oszczędzana w MŚP może być motorem napędu dla całej gospodarki.

 

/l/

 

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here