Zapisz się na zajęcia do RCK

0

RCK ogłasza nabór do grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Jest w czym wybierać – w nowym sezonie nie zabraknie zajęć tanecznych, teatralnych czy artystycznych.

Wszyscy zainteresowani rozwijaniem swoich zainteresowań i pasji pod okiem doświadczonych prowadzących powinni przyjść na spotkania organizacyjne. W najbliższym czasie odbędą się m.in. spotkania: 2 września o godz. 15:15 w RCK przy ul. Chopina – grupy teatralnej TE-REG-REC; 12 września o godz. 15:15 w RCK przy ul. Chopina – klubu piosenki poetyckiej i aktorskiej "Atlantyda". Klub skupia młodzież śpiewającą piosenkę poetycka i aktorską, poezję śpiewaną, piszącą własne teksty i muzykę, grająca na instrumentach; 16 września o godz. 17:00 – kurs tańca towarzyskiego I stopnia.

- reklama -

Raciborskie Centrum Kultury jak zwykle przygotowało bardzo bogatą i różnorodną ofertę, z pewnością każdy i to bez względu na wiek, znajdzie coś w czym zechce się rozwijać. Będą zajęcia plastyczne i artystyczne prowadzone przez Andrzeja Śliwickiego i Kazimierza Frączka, będą zajęcia taneczne – od kursów tańca towarzyskiego, przez zajęcia w Zespole Pieśni i Tańca "Strzecha", po zespół "Skaza". Na zajęcia wokalne, wokalno-instrumentalne i instrumentalne zapraszają: zespół wokalny "Perspektywa", Zespół wokalny VIVO, Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej „ATLANTYDA”, Młodzieżowa Orkiestra RCK. W tym sezonie nie zabraknie również zajęć teatralnych – starsi mogą się rozwijać w grupie teatralnej TE-REG-REC, młodsi w teatrze dziecięcym "Miodzio", a także w teatrze w gwarze śląskiej "Buksliki". Na spotkania zaprasza także grupa zabawowa Fiku-Miku, Klub Miłośników Gier Bitewnych i Fantastyki WATAHA, zaś nowością będą zajęcia aktywne dla chłopaków TROPICIELE, tematyczne spacery po Raciborzu „Znam swoje miasto”, zajęcia średniowieczne oraz zajęcia dla dorosłych z rękodzieła.

 

Zobacz – OFERTA ZAJĘĆ RCK NA ROK SZKOLNY 2014/2015

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here