Najlepsi uczniowie nagrodzeni w Zamku Piastowskim

2

11 września odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród pieniężnych (stypendiów) najlepszym uczniom szkół podstawowych i gimnazjów w Raciborzu.

Kryterium przyznania tych wyróżnień stanowiła średnia ocen powyżej 5,51  punktów oraz wzorowe lub dobre wyniki z zachowania w roku szkolnym 2013- 2014. Nagrody wręczali prezydent Raciborza Mirosław Lenk oraz wiceprezydent Ludmiła Nowacka a imprezę prowadził Marek Kurpis – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta. Uczniom, nauczycielom oraz licznie zgromadzonym rodzicom i ich dziadkom spodobał się występ zespołu wokalnego „Perspektywa” z RCK.

- reklama -

 

 
 
 
 

 

Najwyższą średnią ocen 6 pkt. Uzyskała Julia Pleszewska ze Szkoły Podstawowej Nr 18 a Joanna Martynus z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 1, laureatka ogólnopolskiego konkursu „ XXI Sląski Konkurs Instrumentów Dętych „- „Drewno dla najmłodszych”

Kolejni nagrodzeni stypendium:

Szkoła Podstawowa Nr 1
Mateusz Kubiak, Mateusz Grochowski, Anna Kacprowicz, Kamil Mucha, i Paulina Otlik, Agnieszka Rajda, Marta Halfar, Natalia Gembalczyk, Dominika Łyko.

Szkoła Podstawowa Nr 3
Julia Maślanka, Paulina Swierczek, Kamil Bauer, Patryk Orc, Karol  Pieczka, Kinga Polak.

Szkoła Podstawowa Nr 4
Kamil Ujec, Michał Nosal, Michał Gaj, Filip Metel.

Szkoła Podstawowa Nr 13
Kamila Meca, Paweł Wydra, Maciej Małek, Zuzanna Brodala, Julia Mokry, Wiktoria Wilusz, Martyna Czerniak, Magdalena Jaroniak, Tymoteusz Kędzior, Dominik Lazar.

Szkoła Podstawowa Nr 5 – Michał Koterba

Szkoła Podstawowa Nr 15
Wiktoria Rymarska, Jolanta Niewrzoł, Natalia Puczek, Martyna Jasiak, Julia Jasińska, Wiktoria Steczkiewicz, Katarzyna Zięba, Tomasz Kamiński.

Szkoła Podstawowa Nr 18
Tomasz Lukoszek, Magdalena Nowak, Wiktoria Kopczyńska, Dominik Kilijan,Magdalena Jamuła, Emilia Pawłowska.

Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2 – Laura Musioł
ZSP Nr 3 – Oliwia Błaszczok

ZSP Nr 1
Paweł Gruszka, Aleksandra Waduła, Łukasz Gawron, Marta Linek, Wiktoria Linek, Natalia Ritzka

Gimnazjum Nr 1
Julia Imielowska, Miriam Pichali, Natalia Zamkotowicz, Izabela Radwan.

Gimnazjum Nr 2
Karolina Gawliczek, Zofia Kotula, Wiktoria Mielczarek, Tomasz Dudek, Patrycja Surma, Julia Psotta, Marta Dudziak, Bożena Kurzywilk, Martina Fiołka, Karolina Gemza, Katarzyna Pawęska, Rafał Bąbol, Julia Krużołek, Mateusz Ruciński, Krzesimir Szulc, Agata Wojtowicz.

Gimnazjum Nr 3
Katarzyna Szczupider i Adam Krzykała

Na zakończenie wszystkim podziękowała  Ludmiła Nowacka, życząc stypendystom w rozpoczętym roku szkolnym  również tak dobrych wyników w nauce i umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w swoim życiu.

/K.N/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here