Pasowanie na pierwszoklasistę w Gimnazjum Nr 5

0

24. września w naszej szkole miało miejsce wiele ważnych wydarzeń, począwszy od wyborów do Samorządu Uczniowskiego, poprzez gry i zabawy w ramach pasowania na pierwszoklasistę, aż po pierwszą w tym roku dyskotekę szkolną.Uczniowie klas 1a, 1b i 1z rywalizowali o nagrodę, jaką jest dzień wolny od odpowiedzi. Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Trzeba było wykazać się dobrą umiejętnością współpracy podczas kalamburów, a następnie podczas przygotowania autoprezentacji swojego klasy. Należało także wykazać się wiedzą o naszej szkolnej codzienności w specjalnie przygotowanym quizie oraz sprawnością w slalomie z książką na głowie. Całość dobrej zabawy zwieńczyło tradycyjne już karaoke i szkolna dyskoteka.


Na uznanie zasługują wszyscy pierwszoklasiści oraz ich wychowawcy, laur pierwszeństwa tym razem przypadł jednak klasie 1z.

Wszystkim dziękujemy za wspólną udaną zabawę, a klasom pierwszym życzymy wielu tak miłych chwil w murach Gimnazjum Nr 5.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here