Wygraj książkę „Zwierzaki cudaki” z naklejkami – rozstrz

0

Weź udział w konkursie Domu Książki w Raciborzu i wygraj książkę "Zwierzaki cudaki" z naklejkami.

Do wygrania "Zwierzaki cudaki" z naklejkami!

- reklama -

 

Egzotyczne zwierzęta z różnych stron świata zaprezentują się na 40 stronach pełnych ciekawostek i aktywności dla najmłodszych! Poznacie ich w niecodziennych okolicznościach: żyrafy staną się modelkami, żaby zamarzą o byciu księżniczkami, hipopotamy będą beztrosko leżakowały na plaży, lwy, tygrysy, małpki i kangury zdradzą Wam swoje hobby. Ależ będziecie zdziwieni, jak podobne mogą być do Waszych ulubionych zajęć!

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza  należy rozwiązać zagadkę:

Z drzewa na drzewo bez kłopotu skaczę
Zbieram orzeszki , kiedy je zobaczę
Jestem dumna z kity, co ją rudą noszę
Jak ja się nazywam? Odgadnijcie proszę. Co to?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Zwierzaki". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 3 października. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

ZWYCIĘZCY: Julia Nawrat

 

 

 
 
 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here