Janikowski, Wolny i inni. Zobacz fight card piątkowego meczu

1

Mecz Polska kontra Reszta Świata zapowiada się obiecująco.

10 października w Raciborzu zostanie rozegrany mecz Polska – Reszta Świata w zapasach. W Arenie Rafako zobaczymy najlepszych polskich i zagranicznych zapaśników.

- reklama -

Zawodnicy zmierzą się w dziewięciu 2-rundowych walkach w stylu klasycznym, wolnym i zapasach kobiet. Na macie zobaczymy m.in. Damiana Janikowskiego i Agnieszkę Wieszczek-Kordus – medalistów olimpijskich. W reprezentacji świata również wystąpią medaliści IO, Europy i świata. Także wśród zaproszonych gości będzie wiele znanych osób ze świata sportu i biznesu, m.in. Dariusz Michalczewski.

 

Fight card meczu Polska vs Reszta Świata
 
 
 

Całość przyjmie formę gali. Będzie to wydarzenie, jakiego jeszcze w historii polskich zapasów nie było. – Pokażemy, że zapasy to niezwykle widowiskowy sport – mówi Grzegorz Pieronkiewicz, Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego, jeden z organizatorów imprezy. Swoją Obecność w Raciborzu potwierdzili już Prezydenci Światowej Federacji Zapasów FILA i Europejskiej Federacji Zapasów CELA.

Bezpośrednią transmisję będzie można zobaczyć w TVP Sport planowane jest także "wejście" w głównych Wiadomościach TVP1. Imprezę organizują: Polski Związek Zapaśniczy, MKZ Unia Racibórz, Miasto Racibórz oraz Krajowa Liga Zapaśnicza spółka z o.o.

 

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here