Przeciąga się termin rozbiórki rudery na Ostrogu

9

– Zobowiązałem się wobec mieszkańców i chciałbym zdążyć do końca października, ale z przyczyn ode mnie niezależnych może się to trochę opóźnić – twierdzi prezydent

Zgodnie z porozumieniem miasta z powiatem rozbiórkę obiektu przy ul. Bosackiej prowadzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, miasto wykłada środki zaś służby miejskie mają posprzątać teren biorąc w zamian cegły.

- reklama -

Środki są już w powiecie, wykonawca jest wybrany, pozostaje jeszcze kilka formalności. Sprawa może jednak nieco się przeciągnąć. – Z przyczyn niezależnych od nas – tłumaczy prezydent Lenk, zapewniając jednak, iż obiekt będzie rozebrany. Co najwyżej prace przeciągną się o kilka tygodni.

 

/ps/

 

 ———————————————————–

 

zobacz także:

 

H2Ostróg: Kiedy będą gotowe baseny pod chmurką?

Prezydent Lenk szacuje, iż wybudowanie części zewnętrznej raciborskiego parku wodnego nie nastąpi w przyszłym roku.

 

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. [img]upload/small_17ScreenShot060.jpg[/img][img]upload/small_19ScreenShot061.jpg[/img][img]upload/small_23ScreenShot062.jpg[/img][img]upload/small_30ScreenShot022.jpg[/img][img]upload/small_43ScreenShot018.jpg[/img][img]upload/small_32ScreenShot021.jpg[/img]

  2. Lenk przed wyborami udaje świętego – obiecanki, cacanki. Mydli nam oczy, uśmiecha się do kamer, a chodzi jedynie o to, by znów wybrać go na prezydenta. Jak już przedłuży kadencję, to znów będzie się opeiprzał na ciepłej posadzce.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here