Lamus reaktywacja. Być może w tym roku będzie jeszcze jeden

8

Giełda staroci Lamus wróciła po paru latach. Z powodzeniem, więc organizatorzy chcą iść za ciosem i kolejną edycję urządzić jeszcze w tym roku.

Po kilkuletniej przerwie wróciła  giełda staroci Lamus. 19 października w Gimnazjum nr 1 w Raciborzu odbyła się  giełda staroci i rękodzieła Lamus- reaktywacja. Zmieniono formułę,  organizatorzy planują  organizować giełdę dwa razy w roku: jesienią  i wiosną, można było sprzedawać z samochodów. Z uwagi na duże zainteresowanie Lamusem także przez twórców rękodzieła, giełda poszerzyła asortyment o ich towary.  Nadal Lamus organizowany jest  przez Radę Rodziców Gimnazjum nr 1 w Raciborzu. Jak bywało wcześniej kawiarenka prowadzona przez samorząd uczniowski cieszyła się dużym powodzeniem. Pomysłodawcy giełdy z uwagi na duże zainteresowanie wystawców i klientów rozważają  zorganizowanie Lamusa jeszcze 21 grudnia tego roku, ale o tym decyzja jeszcze nie zapadła.

- reklama -

 

 

 

 

 

publ. /ps/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Byłem i nie żałuję. Cociaż nie znalazłem nic co by mnie interesowało, to mam nadzieję, że na następnej lub kolejnej giełdzie trafi mi się jakiś interesujący rarytas. Podziwiam tych maniaków organizujących te spotkania giełdowe. W dwójkę daleko nie zajadą. Należałoby się zastanowić jak można im pomóc. Może ktoś ze stałych bywalców dołączyłby do organizatorów, a sama impreza znalazłaby stałe miejsce na mapie wydarzeń kulturalnych naszego miasta.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here