Marek Pietraczuk podpisał kontrakt z Rafako Hussars Poland

1

Bokser będzie mierzył się z najlepszymi zawodnikami na świecie w swojej kategorii wagowej.

Pięściarz ostrołęckiej Victorii Marek Pietruczuk drugi sezon z rzędu będzie reprezentować barwy Rafako Hussars Poland. Wychowanek Mieczysława Mierzejewskiego ponownie będzie miał okazję do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całego świata w kat. 56 kg.

- reklama -

Trenerem kadry biało-czerwonych został Zbigniew Raubo. Niezwykle doświadczony szkoleniowiec będzie prowadzić zarówno grupę Rafako Hussars, jak i reprezentację Polski, przygotowując zawodników do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.
– Bardzo się cieszę z powołania do Rafako Hussars i możliwości rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całego świata – podkreśla ostrołęcki pięściarz.

 

Warto podkreślić, że obecny trener kadry dobrze zna Marka Pietruczuka i jego możliwości. Prowadził m.in. młodzieżową reprezentację Polski, z którą w 2012 roku był na mistrzostwach świata juniorów w Erewaniu. W zawodach startował wówczas Marek Pietruczuk.

 

 Obecnie Marek Pietruczuk przebywa na treningach w warszawskim klubie KnockOut Gym, gdzie szlifuje formę pod okiem trenera Łukasza Malinowskiego wraz z dwoma innymi zawodnikami Victorii – Przemysławem Zyśkiem i Bartoszem Szczotką. Więcej o przygotowaniach do walk w World Series of Boxing niebawem w naszym portalu.

 

moja-ostroleka.pl

 

publ. /l/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here