Debata prezydencka w Raciborzu [WIDEO]

8

Zapraszamy mieszkańców Raciborza do obejrzenia relacji z „debaty prezydenckiej”, która odbyła się 4 listopada

 

- reklama -

Kiedy 2 na 3 kandydatów ubiegających się o fotel Prezydenta Miasta Racibórz robi wszystko, by nie wziąć udziału w merytorycznej debacie o Raciborzu, trudno mówić o dobrej kondycji demokracji lokalnej. Trudno interpretować to inaczej niż lekceważenie wyborców, których stara się sprowadzić do stania się jedynie elementem "maszynki do głosowania". Uciekanie od pytań ekspertów, dziennikarzy, kontrkandydatów i samych mieszkańców oznacza tyle, że mieszkańcy Raciborza miasta mają oglądać piękne filmy o sukcesach obecnego prezydenta, podziwiać zdjęcia kandydatów z przeróżnych sesji zdjęciowych, czytać ich drukowane przesłania montowane przez całe sztaby i oglądać ich bilboardy. Ale nie mogą zadawać pytań. Nie mogą obserwować ścierania się poglądów i wizji. Nie mogą weryfikować przekazu kreowanego przez sztaby, dowiedzieć się o tym jak dany kandydat zamierza wprowadzić w życie swoje wizje, na żywo przekonać się o tym, czy posiada predyspozycje do zarządzania miastem. Kampanie wizerunkowe są dla kandydatów. Debata prezydencka jest dla wyborców. Tym razem, tej debaty nie będzie…

Przy okazji zapraszamy na stronę www.dawidwaclawczyk.pl, gdzie znajduje się pełny program naszego ugrupowania, prezentacja sylwetek naszych kandydatów do miasta i powiatu oraz przesłanie i biografia naszego kandydata na prezydenta.

 

Artykuł sfinansowany przez KWW Dawida Wacławczyka

- reklama -

8 KOMENTARZE

 1. Durny tekst, sfingowana debata i manipulacyjny filmik – kandydat dokonał kolejnej odsłony. A t ak naprawdę to nic nowego, taki Wacławczyk był już zawsze.

 2. Skoro to było i dla nas mieszkańców to dlaczego nie podał pan miejsca i
  godziny??? widocznie tylko w cudzysłowie dla mieszkańców…. na innych
  mówisz, że nie przyszli a sam nie umieścił pan żadnej iformacji co gdzie
  kiedy. Sam przyszedłbym na tę dyskusję

 3. debata prezydencka?

  2010-11-08 [url=http://www.raciborz.com.pl/art17845.html][color=#0000ff][b][u]Debaty nie było. Kandydaci na zwolnieniach[/u][/b][/color][/url]
  2006-10-25 [url=http://www.raciborz.com.pl/art1810.html][color=#0000ff][b][u]Gdy będę prezydentem…[/u][/b][/color][/url]

  [color=#000000][b]warto posłuchać tych bajek i co z nich wyszło po 8 latach / 2 kadencjach…[/b][/color]

 4. Można pięknie mówić, gorzej to wykonać . Ty nie jesteś jeszcze gwarantem poprawy sytuacji społeczno-gospodarczej w Raciborzu.Ludzie znają Cię jako barmana i organizatora imprez kulturalnych oraz turystycznych.
  Jeżeli zdobędziesz większą ilość głosóww to od kolegów i znajomych z „Końca Swiata”.
  Dodam, iż nikt z Waszej trójki nie jest w stanie przewrócić to miasto. Potrzebny jest jeszcze ktoś inny. Ale w tym składzie to już najlepszy jest Lenk.

 5. Niezastąpione słońce Kim Dzong Le.Kiedy rzadzi każdego pouczy z wizytą gospodarką pospieszy .A na gospodarce to się najlepiej zna bo jeden Kim Dzong Le to ma tyle wiedzy co wielu ekonomistów i innych ekspertów.

 6. Dawid to raczej powinien się trzymać swoich rozciągniętych podkoszulków i końca świata śmierdzącego rozlanym piwem. Na polityka to się on nie nadaje, co udowodnił przez ostatnią kadencję radnego.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here